Zorro Efsanesi

Legend Of Zorro | 129 dakika
Vizyon Tarihi: 28 Ekim 2005
Yönetmen:
İzlediklerime Ekle
Favorilerime Ekle
Filmin Hikayesi

\'zorro Efsanesi\' 1998 yapımı \' Maskeli Kahraman Zorro\' (\'The Mask of Zorro\') filminden yıllar sonra başlıyor. Alejandro (Banderas) ve Elena (Zeta-Jones) evlenmişlerdir ve 10 yaşında, Joaquin (Adrian Alonso) adında bir oğulları vardır. Alejandro, Kaliforniya\'nın yoksul ve ezilen halkını toprak sahiplerinin açgözlülüğünden korumak için Zorro maskesini hâlen takmaktaysa da, mutlu yuvasını da düşünmekte ve normal bir hayat yaşama arzusuyla görevi arasında gidip gelmektedir. Bir yandan da Kaliforniya, ABD\'nin 31. eyaleti olmanın peşindedir, ama gizli bir ortaçağ organizasyonunun üyesi olan bazı ahlâksız kişiler bu olayın gerçekleşmesini önlemeye kararlıdırlar. Maskeli kahraman Zorro\'nun bir kez daha Kaliforniya halkının yardımına koşması gerekir. Zorro, Kaliforniya halkına karşı çalışan bu karanlık organizasyonun planlarını kahramanca bertaraf etmeye çalışırken, hayatını ve ailesinin güvenliğini tehlikeye atan bir krize doğru hızla ilerlemektedir.

Tüm Yorumlar(2)

Güvenlik Kodu
Gönder
  • Kzkrnes
    zorro efsanesi sanırrım çocukluk yıllarımda tahtalardan kılıç yapıp bir birimize taktığımız isimlr arasındaki benim takma adımdı :) filimden okadar etkilenmiştimki siyah giyinip dışarıda kötülerle mücadele etmeye çıktığımı hayal etmeyi çok severdim..
    00
  • Erdigiovanni
    Zorro efsanesini kim bilmez.Sinemaya gözlerimizi açtığımızdan beri zorro hep bir yerde durur.Bazen kötü insanlara bir Z harfi çizesimiz gelmedimi .Efsaneler ölmezZZZ.
    00