Warcraft

World of Warcraft | 124 Dakika
Vizyon Tarihi: 03 Haziran 2016
Yönetmen:
İzlediklerime Ekle
Favorilerime Ekle
Filmin Hikayesi

Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan Warcraft ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir sebep uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar.

World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı vizyona taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler.  Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Filmin yönetmenliğini Moon filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yer alırken, oyuncu kadrosunda ise  Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W isimleri yer alıyor. Filmin yapımcıları ise Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment firmaları.

Tüm Yorumlar(5)

Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  warcraft ı izlemeyen bu sene flim izledim demesin..bir oyun sinemaya yansırsa sorusunun cevabı kesinlikle warcraft kesinlikle izleyin..
  00
 • Erdigiovanni
  Yeniler bilmez :) World Of Warcraft RPG games akımının babası devasa haritalarla beni benden alan oyunun beyaz perdeye aktarılması mukemmel olmuş
  00
 • Enjoy34
  Az önce geldim gerçekten izlenilmesi gereken film sabırsızlıkla devamını bekliyorum oyunundada orklardan nefret etmişimdir şimdide pisss orklarr
  00
 • sevda
  Çok harika bir aksiyon filmi bencede tutulur travis fimmel gerçekten her zamanki gibi harika is cikarmis
  00
 • osm
  Bu film tutar abii
  10