Sihirbazlar Çetesi 2

Now You See Me: The Second Act | 115 dakika
Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016
Tür: , , ,
Yönetmen:
İzlediklerime Ekle
Favorilerime Ekle
Filmin Hikayesi

İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır.  J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder ve grubun yeni üyesi Lula ile birlikte, yeni gösterilerini Owen Case’i ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un  da yardımını almışlardır fakat Rhodes`un ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur; ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmka isteyen Atlılar kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır...

İlki 2013 yılında seyircisiyle buluşan ve ilüzyon marifetiyle çok başarılı bir soygun/intikam hikayesini konu alan suç gerilimi Sihirbazlar Çetesi`nin devamı olan filmin yönetmenliğini Jon M. Chu üstleniyor. Kadroda ilk filmden J. Daniel Atlas olarak tanıdığımız Jesse Eisenberg`e Mark Ruffalo, Dave Franco, Woody Harrelson, Lizzy Caplan ve Michael Caine eşlik ediyor. 

Tüm Yorumlar(3)

Güvenlik Kodu
Gönder
 • Kzkrnes
  filmin ilki gayet başarılıydı..nezaman 2 si çıkar derken az bir süre kaldı..kesinlikle izleyeceğim.ve izlemenizi tavsiye ederim..
  00
 • Enjoy34
  Abi çok etkilendiğim filmlerden biri özellikle hipnoz benim ilgilendiğim konu hep yapmak istemişimdir
  00
 • byercet
  Filmin ilkinde aldığım keyfin katlanarak artacağı bir film olacağını düşünüyorum. Sihirbazlar Çetesi 2 tüm salonlarda olmalı.
  10