Trabzon Cinemaximum (Forum Trabzon)

Adres:

Trabzon Forum AVM Devlet Sahil Yolu Cad. 100.Yıl Parkı Yanı Değirmendere/Trabzon

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Trabzon Cinemaximum (Forum Trabzon)

 

 Trabzon Forum AVM Devlet Sahil Yolu Cad. 100.Yıl Parkı Yanı Değirmendere/Trabzon

 0(462) 330-1001

Trabzon da, şehrin merkez noktasında inşa edilmiş olan Forum Trabzon AvmDeğirmendere ‘de misafirlerinizi karşılıyor. Forum Trabzon Avm sinema hizmetini Cinemaximum markasıyla sağlıyor. Genişliği ve şıklığıyla beraber yüksek konforu ile bütün sinemaseverleri mutlu etmeyi başarıyor. Şık kavramına yakışır biçimde döşenen salonları, keyifle vaktinizi neredeyse tamamını geçirebileceğiniz ara dinlenme alanları konuklarının tam anlamıyla beğenisini kazanıyor. Tadına bayılacağınız Popcorn ile içecekleriniz için hizmetinize sunulmuş kafeteryası taleplerinizi tam anlamıyla karşılıyor ve de zamanınızı daha değerli bir hale getiriyor.

Forum Trabzon Avm Cinemaximum sinema, ses sisteminde Dolby Atmos teknolojisini kullanıyor. VeCinemaximum sinema salonu koltuk keyfini evinizdeki rahatlığa dönüştürmeyi sizin için başarıyor. Yerinizden kalkmanın hayli zor olacağı koltuklarında salonun hiçbir yerinden perde görüşünüzün engellenmediğini fark edeceksiniz. Bu yüzden Forum Trabzon Avm Cinemaximum sinema koltukları ile konfor dolu bir sinema keyfi yapacağınızdan asla şüphe duymayın ve bize güvenin. Çift kişilik koltuk tercihinizin de olduğu Cinemaximum Sinemaları, rahatlığınızı ikiye katlamanız için tüm imkanları sunarak, diğer tüm sinemaların arasından en farklı olmayı hedefliyor. Salon mimarisinde kullandıkları renk tercihleri ile tüm atmosferi başka bir boyuta taşıyıpsinemaseverleri adeta mest ediyor. Bu harikulade atmosferi, sinema salonlarının içerisine girip koltuklarınıza kurulduğunuzda bizzat hissedip yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. 2D ve 3D film özellikleri ve vizyon filmlerini perdesine tüm dünya ile aynı anda yansıtan Cinemaximum, ayrıcalığınızı her fırsatta daha da arttırıyor. Forum Trabzon Avm Cinemaximum Sinema toplam 7 sinema salonunda yayınladığı filmlerin popülerliğiyle tüm koltuklarını dolduruyor. Salonlarındaki geniş kapasiteyle konuklarını ağırlayıp filme doyuruyor.

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi Cinemaximum ile ilgili tüm haber ve duyuruları sizin için sitemizde her zaman yayınlıyor olacağız. Sitemizden tüm bu bilgilere ve daha fazlasına erişip aydınlanabilirsiniz.

Forum Trabzon Avm Sinema seansları en erken 11.00 ‘da açılıyor ve en son 22.00 seansı ile kapanıyor. Size sunduğumuz bütün bu bilgiler dahil, salonda yayınlanan vizyon filmlerine ve seanslarına bizim sizler için hazırladığımız web sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Forum Trabzon Avm sinema biletleri konusunda ki doğru ve en güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine sinema sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sinema salonu veya Avm ‘ye ulaşımınız için isterseniz kendi aracınızla gidebilirsiniz. Veya toplu taşıma araçlarından faydalanarak ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da, Alışveriş Merkezinin ziyaret etmek isteyenlere sağladığı ücretsiz müşteri servisi olanağını da kullanabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgi verdiğimiz iletişim sayfamızdan ücretsiz müşteri servis saatleri ile güzergâhlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Trabzon Cinemaximum (Forum Trabzon)
 Trabzon Forum AVM Devlet Sahil Yolu Cad. 100.Yıl Parkı Yanı Değirmendere/Trabzon
 0(462) 330-1001
Gösterimdeki Filmler(0)