Trabzon Atapark Avşar

Adres: Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Bodrum ve Zemin Kat Varlıbaş Atapark Avm Trabzon
Telefon: 4622231881
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Trabzon Atapark Avşar

 

 Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Bodrum ve Zemin Kat Varlıbaş Atapark Avm Trabzon

 0(462) 223-1881

Trabzon ‘da faaliyette olanVarlıbaş Atapark Avm içerisinde yer alan Avşar Sinema Salonları teknoloji verdiği tüm avantajlardan faydalanarak hizmete açılmış bir mekândır. Varlıbaş Atapark AVM Sinema 2010 yılında kapılarını açtığı günden bu yana konuklarına sinema salonu hizmeti sunuyor. Sinema perdelerinde izleyicisine sağladığı kalitesiyleDolby Atmos ses ve görüntü sistemi, salonun içerisinde hiçbir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle sinemaseverlere güzel bir sinema seansı yaşatıyor.

Film izlemeyi sundukları konforla sonsuz bir keyfe dönüştüren Varlıbaş Atapark AVM Sinema Salonları, salon içinde uyguladıkları dizaynıyla, eksiksiz konforuyla ve huzur dolu salonlarıyla, bir hayli rahat edebileceğiniz ara dinlenme alanları ve kafeteryasıyla sizlerin gerçek anlamda beğenisini kazanmayı başarıyor.

Varlıbaş Atapark AVM Sinema vizyondakiler ve Varlıbaş Atapark AVM Sinema Seansları hakkında sürekli güncellenen en aktüel bilgilere Trabzon Varlıbaş Atapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Avşar Sinemaları özel sayfamızdan istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırlanan bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabilirsiniz ve kendiniz için uygun olan seanslardan birini seçebilirsiniz. En güncel vizyon filmlerine dair bilgileri sunduğumuz sayfamızda aynı zaman da salon bilgileri ve iletişim bilgileri sizin bilgilendirilmeniz için yer alıyor olacak. Varlıbaş Atapark Avm sinema seansları haftanın 7 günü sinema seanslarıyla karşınızda. Günün ilk sinema seansına 11.15 `de başlayan Varlıbaş Atapark Avşar Sinemaları, en geç seans saati olarak 21.45 seansı ile siz sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Varlıbaş Atapark Avm sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatları ve ön rezervasyon gibi satın alma işlemleriniz için Trabzon Varlıbaş Atapark Avm Avşar Sinemaları müşteri iletişim hattı olan (462) 2231881 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Varlıbaş Atapark Alışveriş Merkezi Avşar Sinemaları ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde dilediğiniz tüm sorularınıza karşılık alabilirsiniz.

Bölgeye ulaşım bilgilerine sayfamızda detaylı olarak yer verdiğimiz Trabzon Varlıbaş Atapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile ilgili sitemizden yardım alabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkânını ziyaretçilerine sunanalışveriş merkezine ister kendi aracınızla, isterseniz toplu taşıma araçları ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergâh bilgilerini sitemizden edinerek sinema salonuna kolaylıkla gidebilirsiniz. Varlıbaş Atapark Avm Avşar Sinemaları ile güzel bir film keyfi için şimdiden iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
Trabzon Atapark Avşar
 Gülbahar Hatun Mah. İnönü Cad. Bodrum ve Zemin Kat Varlıbaş Atapark Avm Trabzon
 0(462) 223-1881
Gösterimdeki Filmler(0)