Sivas Polat Center

Adres: Ahi Emir Cad. Polat AVM No:23 Sivas
Telefon: 3462244854
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Sivas Polat Center

 

 Ahi Emir Cad. Polat AVM No:23 Sivas

 0(346) 224-4854

Sinema keyfinizi etkileyici hale getiren Polat Avm Polat Sinemaları siz konuklarını sinema salonlarında bekliyor. Açıldığı yıldan bu yana dikkat çeken mimarisiyle adından çokça söz ettirmeyi başaran Polat AvmPolat Sinema Salonları keyif dolu birkaç saatinizi doruklara çıkartıyor. Konforuyla tüm izleyicilerin kalbini kazanmış sinema salonu, ultra geniş ve rahat koltuk imkânıyla Sivas da sizlerin emrinde.

Polat Sinemaları, Sinema seansları ile de siz izleyicilerini oldukça mutlu etmeyi başarıyor. İlk sinema seansına 10.40 da başlayan sinema salonu en son seansını ise 21.30 da izleyicisi ile bir araya getiriyor. Sivas `ın en son teknolojiyle donanım sağladığı Polat Sinemaları toplam 4 adet sinema salonundan oluşuyor. Oldukça geniş sinema salonu kapasitesiyle Sivas Polat Avm hafta içi veya hafta sonu tüm talepleri karşılayabiliyor.

Polat Sinema Salonları vizyon da ki filmleri tüm dünya ve ülkemizle aynı anda sinema izleyicisi ile paylaşıyor.Polat Avm Polat Sinema Salonu da bunlardan biri… Sivas Polat AVM Sinema Salonun da yayınlanan tümfilmlere ve Polat AVM film seanslarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Hangi filmi izleyeceğinize sitemizde yapacağınız küçük bir araştırmayla kararınızı verebilirsiniz.

Sivas Polat Avm Sinema salonuna (346) 2244854 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sinema salonunda uygulanan bilet fiyatları ile sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilginizi tazeleyip güncelleyebilirsiniz. Ayrıca Sivas Polat Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`na ulaşım sağlayabilmeniz adına detaylı bilgilere web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri Sivas Polat Alışveriş ve Yaşam Merkezi Polat Sinemaları özel sayfamızdan edindiğiniz takdirde, bölgeye olan ulaşımınızı daha da kolay bir hale getirmeniz mümkün olacaktır. Size sunulan ayrıcalıklar içerisinde yer alan ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Polat Avm ücretsiz müşteri servisi için sayfamızdan saat ve güzergâhları da inceleyebilirsiniz. Sunduğu konforuyla keyif dolu anlar yaşatan Polat Sinema salonuna ait ara dinleme alanlarında film arasını keyifle geçirip mutlu olabilirsiniz. Kafeteryasından alacağınız PopCorn, içecek ya da farklı yiyecek alternatifleriyle mutluluğunuzu daha da katlayabilirsiniz.

Polat Avm Polat Sinemalarına kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz tüm alışveriş merkezlerinde de olduğu gibi otopark imkânını da kullanabilirsiniz Bunun yanı sıra ayrıca toplu taşıma araçları ile de sinema salonlarına ulaşımınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Sivas Polat Center
 Ahi Emir Cad. Polat AVM No:23 Sivas
 0(346) 224-4854
Gösterimdeki Filmler(0)