Siirt Grossmall Site

Adres:

Hükümet Caddesi No:146 Grossmall AVM Siirt

Telefon: 4842901165
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Siirt Grossmall Site

 

 Hükümet Caddesi No:146 Grossmall AVM Siirt

 0(484) 290-1165

Siirt de yer alan Grossmall Avm içerisinde yer alan Site Sinema Salonların da tüm teknoloji olanaklarıyla siz sinemaseverlerin hizmetine açılmıştır. Siirt Site Sinema salonları Avm içinde yer alıyor ve 7 sinema salonuyla siz sinemaseverlerin en uğrak buluşma noktası olmayı arzuluyor. Grossmall Avm Site Sinemaları açıldığı günden itibaren konuklarına sinema deneyimini müşteri memnuniyeti prensibine bağlı kalarak sağlıyor. Sinema perdelerinde ki net görüntü kalitesiDolby Atmos ses sistemi, salonun hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle güzel bir sinema seansı yaşamanıza katkı da bulunuyor. Salonlarında yayınladığı her filmle kendinizi evinizdeki kadar sıcak bir ortam ve konfor içinde hissedeceksiniz.

Tüm sinemaseverlere film izlemeyi huzurlu bir keyfe dönüştüren Grossmall Avm Site Sinema Salonları, salon içi mimarisi, rahatlığı ön olanda olan konforlu koltukları ve ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ve güler yüzlü çalışma ekibi ile sizlerin beğenisini hak ediyor.

Siirtliler için keyifli bir sinema deneyimi Site Sinemaları ayrıcalığı ile Grossmall Avm ’de. 3 boyutlu sinema özelliği de bulunan salonlarında aradığınız bütün beklentilerin karşılığını alabileceğinizden kuşkunuz olmasın.Grossmall AVM Sinema vizyondakiler ve Grossmall AVM Sinema Seansları hakkında sürekli olarak güncellenen bilgilere Siirt Grossmall Alışveriş ve Yaşam Merkezi Site Sinemaları özel sayfamızdan dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu özel sayfamızdan salonun film saatlerine ulaşabilmenin yanı sıra, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerinde ki seçeneklere ulaşabilirsiniz. Aynı zaman da ulaşım bilgilerini de elde edebilirsiniz. Siirt Grossmall Sinema seansları haftanın yedi 7 günü sinema keyfi yapabilmeniz için sizi sinema salonlarıyla buluşturuyor. En erken 11.00 `de başladığı sinema seanslarına en geç 21.00 seansı ile gününü sonlandırıyor.

Siirt Grossmall sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleriniz, bilet fiyatlarıbilet rezervasyon için varsa ön rezervasyon hakkınızın olup olmadığına ilişkin sorularınıza dair Siirt Grossmall Site Sinemaları müşteri iletişim hattı olan (484) 2901165 numarasına yanıt veren müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Veya sorularınızın cevaplarını öğrenebilirsiniz. Grossmall Alışveriş Merkezi sinema ile ilgili haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde bilgi alabileceğinizi unutmayın.

Siirt Grossmall Avm Site Sinema Salonuna sitemizden size sunduğumuz ulaşım ve iletişim bilgilerinedetaylı olarak yer veriyoruz. Kendi aracınız ile ulaşabileceğiniz Siirt Grossmall Avm ’ye diğer ulaşım araçlarını da kullanarak ulaşabilirsiniz. Siirt Grossmall Alışveriş Merkezi Site Sinemaları hesaplı bir sinema seansı için sizleri bekliyor.

İletişim Bilgileri
Siirt Grossmall Site
 Hükümet Caddesi No:146 Grossmall AVM Siirt
 0(484) 290-1165
Gösterimdeki Filmler(0)