Siirt Andera Park

Adres:

Yeni Mah. Cengiz Topel Cd No:69 Siirt

Telefon: 4845020202
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Siirt Andera Park

 Yeni Mah. Cengiz Topel Cd No:69 Siirt

 0(484) 502-0202

Siirtin nadide güzelliğine öncü olanve alışveriş merkezi anlayışına yeni bir soluk olmayı başaran Andera Park Avm ile çeşitli markaları bir araya getirirken etkinlik olarak da sinema salonuyla kendini tamamlıyor. Cine Andera olarak kendi salon markalarını kurup izleyicisine sunduğu sinema salonları, tüm halkın en çok ziyaret ettiği mekân adeta emsal niteliğinde değer görüyor. Siirt Andera Park Avm Cine Andera Sinemaları toplam 5 salonuyla sizlerle buluşuyor. Her teknik özelliği kullanan Cine Andera, hizmet anlayışı ile kendini sevdirmeyi başarmış. Ve bunu sizlere film bitiminde kalitesini ortaya koyarak daha net kanıtlıyor. Siirt Andera Park Avm Cine Andera 5 farklı sinema salonuyla vizyon da yer alan tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmaya gayret gösteriyor aynı zamanda. Andera Park Cine Andera farkıyla izleyeceğiniz her film kendi dalında başlı başına birer yapıt niteliğindedir. Ailenizi ve arkadaş grubunuzla sinema keyfini Andera Park Alışveriş Merkezi Cine Andera Sinema Salonları ile çıkartabiliriniz. Siirt ‘de yer alan Andera Park AVM Sinema en erken seansını 11.00 ‘de yayınlayıp şimdilik en geç seansını ise 22.15 ‘de yayınlayıp gününü kapatıyor.

Siirt çevre halkının büyük ilgi gösterdiği sinema salonu, sinema bilet fiyatları, Siirt Andera Park Site sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için (484) 5020202 müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Veya isterseniz tüm bu bilgilerin dâhil olduğu web sitemizden öğrenebilirsiniz. Ek olarak, arzu ederseniz biletiniz için ön rezervasyon şansınızın olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Üstün kalitede rahatlık ve genişlik sağlayan koltuklarıyla evinizde sinema keyfi yapıyormuş izlenimini hissedeceğiniz sinema salonlarının her yerinden seyir keyfi sunan, son sistem görüntü kalitesinden faydalanılmış sinema perdeleri, en son teknoloji ses sistemleri ile hizmet sunuyor. Siirt Andera Park Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sürekli güncellenen sitemizden ulaşabilirsiniz. En doğru bilgilerle hazırladığımız web sitemiz aynı zaman da merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceğiniz nitelikte.

Alışveriş merkezi iletişim açısından ne kadar kolaysa ulaşım anlamında da oldukça rahat bir konum kolaylığındadır. Şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanmanın yanı sıra tabi ki kendi aracınızla da bölgeye ulaşabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri için faydalanmanızı istediğimiz sitemizden iletişim -ulaşım bölümüne ait detaylı bilgileri elde edip yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Siirt Andera Park
 Yeni Mah. Cengiz Topel Cd No:69 Siirt
 0(484) 502-0202
Gösterimdeki Filmler(0)