Şanlıurfa Urfa City

Adres: Esentepe Mah. Osman Gazi Cad. Askerlik Şubesi Yanı Mozaik AVM K:4 63300 Yenişehir/Şanlıurfa
Telefon: 4143161203
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Şanlıurfa Urfa City

 Esentepe Mah. Osman Gazi Cad. Askerlik Şubesi Yanı Mozaik AVM K:4 63300 Yenişehir/Şanlıurfa

 0(414) 316-1203

 

Şanlıurfa ve çevre ilçelerinin ziyaret yoğunluğuna hitap eden Urfa City AVM içerisinde ki Urfa City Sinemalarıgerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile sürekli bölge halkı tarafından haftanın her günü tercih ediliyor.

Urfa City AVM sinema salonları vizyonda ki güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda buluşturuyor. Urfa City Sinemalarının 5 sinema salonu var. Kendisiyle rakip olan diğer tüm sinema salonu işletmelerine hizmet anlayışı ile farkını kanıtlıyor. Salon koltuklarının rahat oluşu, konforlu ve tertipli dizayn edilmiş olması, Urfa City Sinema Salonları için büyük avantaj haline gelip ziyaretçilerinin sürekli mekânı tercih etmesine sebep oluyor.

Urfa City Alışveriş Merkezi Urfa City sinema, Şanlıurfa halkının severek bir araya geldikleri buluşma noktası olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda gençlerin sinema katında yer alan kafeteryasında film öncesi ve sonrası sohbet ederek birbirleriyle sosyalleştiği bir mekân olabilme özelliğindedir. Sinema salonu içerisinde kullanılan teknolojik donanımla Urfa City Sinemalarının ses ve görüntü anlamında takdir kazanmasına sebep oluyor. Sinema perdelerindeki kullandığı seçeneği ile kalitesini ortaya koyan salon, ses sistemlerindeki tercihi Dolby Digital ile de hemen fark ediliyor.

Sizin için hazırladığımız bu web sitemizde, Urfa City AVM Sinema Salonları`na ait güncel film bilgilerine vesinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma işlemlerinize dair tüm yöntemlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizden bilgi alıp öğrenebilirsiniz. Urfa City Avm Avşar Sinemaları dahil olmak üzere, bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmanızı sitemiz aracılığıyla sağlamaya çalışıyoruz. Araştırma yapmak istediğiniz bu konulara dair sitemizi her fırsatta ziyaret edip bilginizi tazeleyebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz bütün iletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan ve tabletten, ister bilgisayarınızdan sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Urfa City Avm Avşar Sinemaları 5 salonu ile alışveriş merkezi içinde sinema katında yer almaktadır. Salona (414) 3161203 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz ve tüm soru ya da varsa görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için size sunduğumuz numaradan iletişime geçebilirsiniz. Urfa City Avm ‘ye ulaşımınızı ister kendi aracınız veya bölge halkının da tercih ettiği toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi ile de ziyaret edebileceğiniz avm ‘nin servis saatleri ve güzergâhlarını sizin için hazırladığımız Urfa City Avm Urfa City Sinemaları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Şanlıurfa Urfa City
 Esentepe Mah. Osman Gazi Cad. Askerlik Şubesi Yanı Mozaik AVM K:4 63300 Yenişehir/Şanlıurfa
 0(414) 316-1203
Gösterimdeki Filmler(0)