Şanlıurfa Emek Abide Park

Adres: Abide Kavşağı Abide Park AVM Şanlıurfa
Telefon: 4143135505
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Şanlıurfa Emek Abide Park

 

 Abide Kavşağı Abide Park AVM Şanlıurfa

 0(414) 313-5505

Şanlıurfa da herkesin alışveriş yapıp, sinema gibi etkinliklerle sosyalleşebilmesine yönelik hizmete giren Abide Park Avm hafta sonlarınızın adeta gözdesi. Urfa ve çevresinin sıkça ziyaret ettiği Abide Park Avm içinde yer alan Abide Park Sinema salonu gerçekleştirmiş olduğu düzenli sinema seansları ile büyük alaka görüyor ve sıklıkla bölge halkı tarafından tercih edilip ziyaret ediliyor.

Abide Park AVM sinema salonları vizyon filmleri ile siz sinema izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yayınladığı filmleri vizyon tarihi ile aynı anda sunmaya çalışıp heyecanınızı daha da arttırmaya çalışan Abide Park Avm Abide Park Sinemaları sürekli ziyaret edilen bir sinema salonu olmayı hedefliyor. Aynı sınıfta yer alan diğer sinema salonlarına vizyon filmlerini sunduğu konforla bir araya getirip harmanlayarak kendi ayrıcalığının fark edilmesini bekliyor. Konforu ön planda tutmaya çalıştıkları salonlarında modern mimariden esinlenilmiştir. Sinema salonları içerisinde havadar olması açısından yüksek tavanlarıyla izleyicisine ferahlık sağlanmış. Abide Park Sinema Salonları olarak marka değerlerini her geçen gün daha da büyütüyorlar.

Abide Park Alışveriş Merkezi sinema sadece bulunduğu bölge halkının beğenisi ve tercihi dışında da fazlasıyla sinema izleyicisi akınına uğrayan bir salondur. Alışveriş Merkezi içerisinde yaz kış tüm zamanlar boyunca hem alışveriş yapabilecek hem de alışverişinizin ardından biraz soluklanmak için kendinizi sinema salonunda bulabilirsiniz. Ve elbette ki hoşunuza gidecek bir film ile… Sağladığı güzel ayrıcalıklarıyla siz kıymetli sinemaseverleri kendi çatısı altında toplayan Abide Park Sinemaları, profesyonel ekibinin sıcakkanlı yaklaşımıyla standart bir sinema salonu anlayışından sıyrılıp tüm ezberleri bozuyor. Limitsizce konfor sunmaya çalıştıkları konuklarına geniş koltukları ile rahat ettirirken bu koltuklardan kalkmak istemeyeceksiniz. Sinema perdelerindeki kalitesiyle gördüğünüz her sahneyi gerçekmişçesine izletiyor. Yani bir anlamda ses sistemleri vegörüntü kalitesi ile en son teknolojiden faydalanıldığını hemen fark edeceksiniz.

Web sitemizde Şanlıurfa Abide Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sinemalarına ait özel sayfamızdan sürekli güncellediğimiz sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine vakıf olabilirsiniz. Sinema salonunun mevcut haberleriyle duyurularına, varsa kampanyalarına yine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Abide Park Avm Sinemaları ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgiler için telefonunuzdan veya tabletten ya da bilgisayarınızdan minicik bir tıkla sitemize ulaşıp limitsizce size sunduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Alışveriş merkezi içinde yer alan salona (414) 3135505 numaralı telefondan ulaştığınızda yetkili müşteri temsilcisi sorularınıza yanıt veriyor olacaktır. Konusunda uzman müşteri temsilcisi tarafından karşılanan aramalarınızda tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir ve sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet almabilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Avm ‘ye olan ulaşımınızda ister kendi aracınız veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak bölgeye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkânından yararlanabileceğiniz gibi ‘’ücretsiz müşteri servis saatleri ve güzergâh bilgileri’’ni size sunduğumuz bu sitemizden öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Şanlıurfa Emek Abide Park
 Abide Kavşağı Abide Park AVM Şanlıurfa
 0(414) 313-5505
Gösterimdeki Filmler(0)