Şanlıurfa Cinemaximum (Piazza)

Adres:

Karakoyunlu Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No:42 Eski Otogar Mevki Piazza AVM Şanlıurfa

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Şanlıurfa Cinemaximum (Piazza)

 Karakoyunlu Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No:42 Eski Otogar Mevki Piazza AVM Şanlıurfa

 0(414) 216-0055

Şanlıurfa Piazza AVM sinema anlamında en başarılı tecrübeyi siz sinemaseverler için Cinemaximum Sinemaları ile yerine getiriyor.

Henüz 3 yaşında olan alışveriş merkezi ziyaretçilerine 2013 yılında kapılarını açtı. Her türlü konforu sağlayanPiazza Avm, alışveriş keyfinizi zirveye taşırken Cinemaximum Sinemaları ile bu keyfi daha da arttırıyor. 8 sinema salonu ile hedeflediği kitleye ulaşmayı başaran Piazza Avm Cinemaximum sinema2D ve 3D film izleyebilme özelliğiyle, geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Şanlıurfa `da sinema seçeneğinizi lüks bir zaman dilimi haline getiriyor. Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum sinema salonları, en son sinema teknolojisiyle film izlemeyi keyifli bir etkinlik haline getiriyor. İzlediğiniz her vizyon filmi ile Piazza Cinemaximum sinema salonlarıyla kendinizi daha da ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Sunduğu eşsiz hizmet anlayışı ile bulunduğu lokasyonun en sevilen sosyalleşme merkezi olarak biliniyor.

Şanlıurfa Piazza Avm Cinemaximum, ultra geniş ve rahat koltuklarıyla size sağlıkla oturmayı temin ederek keyif yapabileceğiniz bir konfor sağlıyor. Salon içi dizaynında kullandığı renkler ve hissettirdiği modernizmden sizleri mahrum bırakmayan Cinemaximum Sinemaları, tüm teknik incelikleri düşünüp son teknoloji ile donatılmıştır. Sinema salonlarında Dolby Digital ultra kalite ses sistemleri ve sinema perdelerindekimaksimum görüntü kalitesiyle sizlerden hak ettiği övgüyü kazanıyor. Yüzde yüz, koşulsuz müşteri memnuniyetine önem veren Cinemaximum Sinemaları sinema keyfi için tek doğru adresiniz.

Piazza AVM Sinema vizyondakiler ve Piazza AVM Sinema Seansları ile ilgili güncel bilgilere sizin için hazırladığımız özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu sayfamızda, sinema salonlarında yayınlanan güncel vizyon filmlerine, film seans saatlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerini elde edebilirsiniz. Urfa Piazza Avm Cinemaximum sinema seansları hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin, haftanın yedi (7) günü siz sinemasever konuklarını sinema ile buluşturuyor. Günün ilk sinema seansına 11.00 `de başlayan Piazza Avm Cinemaximum Sinemaları, geç saatlerde yayın yaptığı sinema seansı olarak da 21.50 seansıyla gününü sonlandırıyor.

Daha fazla bilgi sahibi olmak için, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Sinemaları özel sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken işlemleri, bilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemlerini telefonla ulaşarak müşteri temsilcisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için (414) 2160055 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Şanlıurfa Piazza Avm Cinemaximum sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatlerinde aramalarınızı yanıtlıyor olacak.

Şanlıurfa Piazza Avm Cinemaximum salonlarına ulaşımınızı kendi aracınızla sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Toplu taşıma araçları veya ücretsiz müşteri servisleri ile de Piazza Avm ’ye ulaşmak mümkün. Piazza Avm ücretsiz müşteri servis saatleri ve güzergâh bilgilerini yayınladığımız web sitemizden yardım alabilir ve ulaşımınızı bu şekilde başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Heyecanı bol ve güzel saatler için hepinize iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
Şanlıurfa Cinemaximum (Piazza)
 Karakoyunlu Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No:42 Eski Otogar Mevki Piazza AVM Şanlıurfa
 0(414) 216-0055
Gösterimdeki Filmler(0)