Salihli Kipa Hollywood

Adres:

Salihli Kipa AVM K:3 Salihli/Manisa

Telefon: 2367151255
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Salihli Kipa Hollywood

 Salihli Kipa AVM K:3 Salihli/Manisa

 0(236) 715-1255

Manisa Salihli de herkesin alışveriş yapıp, sinema gibi etkinliklerle kendilerini mutlu etmeye yönelik hizmete giren Salihli Kipa Avm hafta içi ve hafta sonlarınızın adeta gözdesi. Salihli ve çevresinin sıkça ziyaret ettiğiKipa Avm içinde yer alan Hollywood Sinema salonu gerçekleştirdiği periyodik sinema seansları ile büyük beğeni görüyor ve sıklıkla bölge halkı tarafından tercih ediliyor.

Manisa Salihli Kipa AVM sinema salonları vizyon filmleri ile siz sinema izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yayınladığı filmleri vizyon tarihi ile aynı anda sunmaya çaba gösterip, heyecanınızı daha da arttırmaya çalışanKipa Avm Hollwood Sinemaları süreklilikle ziyaret edilen bir sinema salonu olmayı amaçlıyor. Kendi klasmanında yer alan diğer sinema salonlarına, vizyon filmlerini sunarak kendi ayrıcalığının fark edilmesini bekliyor. Konforu ön planda tutmaya çalıştıkları salonlarında modern mimariden ilham alınmıştır. Sinema salonlarının havadar olması, yüksek tavanlarıyla izleyicisine ferahlık sağlıyor. Hollywood Sinema Salonlarıyla yapmış oldukları iş birlikteliği Kipa Avm Hollywood Sinemaları olarak marka değerlerine her geçen gün biraz daha değer katıyorlar

Manisa Kipa Alışveriş Merkezi Hollywood sinema bulunduğu bölgehalkının beğenisi ve tercihi dışında, çevre ilçelerden de fazlasıyla sinema izleyicisi akınına uğrayan bir salondur. Alışveriş Merkezi içerisinde yaz kış alışveriş yapabilecek hem de alışverişinizin ardından biraz nefeslenmek için kendinizi sinema salonuna atabilirsiniz. Sağladığı güzel ayrıcalıklarıyla tüm sinemaseverleri kendi çatısı altında buluşturan Kipa Hollywood Sinemaları, salon içerisinde çalışan ekibinin sıcakkanlı yaklaşımıyla standart bir sinema salonu anlayışından sıyrılıyor ve tüm bildiğiniz ezberleri bozuyor. Limitsizce konfor sunmaya çalıştıkları konuklarına hazırladıkları geniş koltukları ile oturduğunuz yerden kalkmak istemeyeceksiniz. Sinema perdelerindeki kalitesiyle gördüğünüz her sahneyi gerçekmişçesine izleyecek, kullanmış oldukları tüm teknik aksamlarında ki kaliteli tercihleriyle, her şeyin en iyisini sadece sizler için düşünüp tasarlanmış olduğunu kendi gözlerinizle görüp, kulaklarınızla duyacaksınız.

Web sitemizde Salihli Kipa Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hollywood Sinemaları ‘na ait özel sayfamızdansinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma yöntemlerine inceleyip konuya vakıf olabilirsiniz. Sinema salonunun mevcut haberleriyle duyurularına, varsa kampanyalarına yine web sitemizden bulabilirsiniz. Salihli Kipa Avm Hollywood Sinemaları ve diğer tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere akıllı telefonunuzdan veya tabletten, ya da bilgisayarınızdan bir tıkla sitemize ulaşıp limitsizce size sunduğumuz bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş merkezi içinde sinema katında yer alan salona (236) 7151255 numaralı telefondan ulaştığınızda yetkili müşteri temsilcisi sorularınıza yanıtlıyor ve taleplerinize karşılık veriyor olacaktır. Konusunda uzman müşteri temsilcisi tarafından yaıtlanan aramalarınızda tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir ve sinema seansları,bilet fiyatlarıbilet almabilet rezervasyonu işlemlerinize ilişkin sizlere yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Avm ‘ye olan ulaşımınızda ister kendi aracınız veya isterseniz toplu taşıma araçlarından yardım alarak Salihli Kipa Avm’ye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi imkanından yararlanabileceğiniz gibi ‘’ücretsiz müşteri servis saatleri ve güzergah bilgileri’’ni size sunduğumuz bu sitemizden görebilirsiniz

İletişim Bilgileri
Salihli Kipa Hollywood
 Salihli Kipa AVM K:3 Salihli/Manisa
 0(236) 715-1255
Gösterimdeki Filmler(0)