Sahne Beşiktaş

Adres: Abbasağa Mahallesi, Leşker Sk. No:4, 34353 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 2122591045
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Sahne Beşiktaş Sinema

Sinema kültürü bambaşka bir kültürdür. Bilen bilir, dünyaya birçok unsur beyaz perdenin insanlara empoze ettiği fikirlerle yayılıyor. Dünyanın en büyük markaları dahi bir sinema filminde yer almak için milyonlar harcıyor. Böylesine önemli bir kültü sizlere reklam üzerinden anlatmak istemesem de, anlayabileceğimiz en temel kavrama metodu günlük yaşantımız üzerindeki tüketim kültürüdür. Ancak sinema bambaşka bir keyif, bambaşka hikayelere sahne olan bir dev aynasıdır. Kendinizi o renkli dünyaya dahil ederseniz, bambaşka noktalara ulaşır, ufkunuzu o renkli dünyada genişletebilirsiniz. “Sinema Salonları” bu anlamda gerçek bir hayal yaşama merkezidir. O dünyaya adım atmanın en kolay yoludur. Ses sistemleriyle, düzenlenmiş oturma şekilleriyle, rahat koltukları, ışıklandırmasıyla sizlere bambaşka bir dünya sunar. Büyük düşünürlerin büyük oyunculukların sizleri içine çekebileceği ortamları sizlere yatırımcılar salonlarıyla sağlar. Ve her hikaye aslında bizlerden, bildiğimiz hikayelerden esinlenir. Bir filmde olmasa bile bir diğer filmde kesinlikle kendimizden bir şeyler bulabiliriz.

 

Bu anlamda gelişen teknoloji de bizlere oldukça yardımcı olabilmektedir. Eskileri de hatırlayan ve bilen insanlar sinema filmi izlemek için neler çekerlermiş gerçekten bilmeniz gerek. Ki zaten öyle hikayeleri dinledikten sonra sinemanın önemini de daha iyi kavrıyor insan. Ancak günümüzde böylesine zorluklarla mücadele etmemize gerek kalmamıştır. Teknolojik gelişmişlikle de neredeyse oturduğumuz yerden sahnelere dahil olarak bahsettiğimiz o renkli dünyaya dahil olabiliyoruz.

 

 

Bu anlamda tabi ki İstanbul da önemli noktalardandır. Gelişmişliği yakından takip etmesiyle herkese uygun hizmet sunabilecek merkezleri kendi çevresinde toplamaya özen gösteren bir şehir İstanbul. Kimi zaman keyiflenmek, kimi zaman duygulanmak, kimi zaman hayal dünyasına dalıp dünyayı değiştirmek isteyen herkesi kendi beyaz perdesine davet eden İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Sahne Beşiktaş sinema salonu, oldukça rahat oturma düzeniyle, son teknolojiyle donatılmış sinema salonlarıyla ve en güncel filmleri hızlıca sinemaseverlere ulaştırır. Sizler de gerçekten hem dünya üzerindeki düşünce gücünüzü geliştirmek, hem sosyalleşmek hem de keyifli vakit geçirmek için bahsettiğimiz sinema salonunu ziyaret edebilirsiniz. Erken saatlerde başlayıp geç saatlere kadar siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren bu salon, haftanın her günü sizleri ağırlamaktan keyif alacaktır. 

 

Günlük yaşantılarınızda sizler de yapacak etkinlik arayanlardan mısınız? Hafta içi olsun hafta sonu olsun arkadaşlarınızla bir araya gelerek zaman geçirmeyi sevenlerden misiniz? O zaman zaten sizlerin de aklında olan ancak yine de arada bir hatırlatılması gereken bir etkinlik önerisinde bulunacağız sizlere; sinema. Artık gerçekten geçmiş zamanlardaki kadar ulaşılması zor da olmayan sinema izleme kültürü, neredeyse her mahalleye bir tane ve hatta bazı yerlerde birden de fazla “Sinema Salonu” açılmasına neden olmuştur. Böylece hem keyifli vakit geçirme noktaları haline geliyor bu salonlar, hem insanları eğlendiriyor hem de kültürlendiriyor.

 

Romantik bir davete de eşlik etmiş olabiliyor güzel bir film, mutsuz bir anıyı akıldan sildirip sizlere keyif de verdirebiliyor. Böylesine önemli bir yere sahip olan sinema kültürü de tabi ki en güzel şekilde iyi bir sinema salonun da yaşanabiliyor. Yatırım çokluğunu, alışveriş merkezlerini, kültür binalarını düşünürsek artık günümüzde gerçekten sinem salonlarının da bir şekilde bizlere en yakın noktalara gelmiş olduğunu görürüz. Hal böyleyken gerçekten sinemaya gitmemek için üretilen bahanelerden uzaklık kavramı ortadan kalkmış oluyor.

 

İstanbul’u ele alırsak bu yazımızda. İstanbul tam bir sinema merkezidir desek yanlış söylemiş olmayız. Hemen hemen her konuma yakın bir salona sahip olan bu şehir, hizmet kalitesi konusunda da en iyi olanaklara sahiptir. Örnek vermekte gerekirse: İstanbul Avrupa Yakası’nda Mecidiyeköy’de yer alan Cevahir AVM, sizin isteyeceğiniz keyifle konforu bir arada sunarken, konum olarak sizlere oldukça kolay bir ulaşım sağlayarak uzak bahanesini de ortadan kaldırır. En güncel filmleri en teknolojik sinema salonlarında oldukça fazla seansla izleyicilerle buluşturan bu sinema salonu, gerek hizmet kalitesi olsun gerek rahatlığı olsun sizlere en iyi sinema keyfini yaşatmak için biçilmiş bir kaftandır.

 

Sizler de kültürünüze kültür katmak, dünyaya başka bir pencereden bakmak, biraz keyiflenip, bazen duygulanıp bazen de düşünceler dalmak istiyorsanız, sokağa çıkın, sinemaya gidin. Yaşamlarınızı kaliteli hale getirmenin basit kurallarından bir tanesi beyaz perdedir…

Gösterimdeki Filmler(0)