Rize Pazar Sine Klass

Adres: Ziya Efendi İş Hanı Karadeniz Cad.Kat 1 Pazar/Rize
Telefon: 4646122868
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Rize Pazar Sine Klass Sinema

Günlük yaşantılarınızda sizler de yapacak etkinlik arayanlardan mısınız? Hafta içi olsun hafta sonu olsun arkadaşlarınızla bir araya gelerek zaman geçirmeyi sevenlerden misiniz? O zaman zaten sizlerin de aklında olan ancak yine de arada bir hatırlatılması gereken bir etkinlik önerisinde bulunacağız sizlere; sinema. Artık gerçekten geçmiş zamanlardaki kadar ulaşılması zor da olmayan sinema izleme kültürü, neredeyse her mahalleye bir tane ve hatta bazı yerlerde birden de fazla “Sinema Salonu” açılmasına neden olmuştur. Böylece hem keyifli vakit geçirme noktaları haline geliyor bu salonlar, hem insanları eğlendiriyor hem de kültürlendiriyor.

 

Romantik bir davete de eşlik etmiş olabiliyor güzel bir film, mutsuz bir anıyı akıldan sildirip sizlere keyif de verdirebiliyor. Böylesine önemli bir yere sahip olan sinema kültürü de tabi ki en güzel şekilde iyi bir sinema salonun da yaşanabiliyor. Yatırım çokluğunu, alışveriş merkezlerini, kültür binalarını düşünürsek artık günümüzde gerçekten sinem salonlarının da bir şekilde bizlere en yakın noktalara gelmiş olduğunu görürüz. Hal böyleyken gerçekten sinemaya gitmemek için üretilen bahanelerden uzaklık kavramı ortadan kalkmış oluyor.

 

Rize de tam bir sinema merkezidir desek yanlış söylemiş olmayız. Hemen hemen her konuma yakın bir salona sahip olan bu şehir, hizmet kalitesi konusunda da en iyi olanaklara sahiptir. Örnek vermekte gerekirse: RizePazar’da yer alan Sine Klass, sizin isteyeceğiniz keyifle konforu bir arada sunarken, konum olarak sizlere oldukça kolay bir ulaşım sağlayarak uzak bahanesini de ortadan kaldırır. En güncel filmleri en teknolojik sinema salonlarında oldukça fazla seansla izleyicilerle buluşturan bu sinema salonu, gerek hizmet kalitesi olsun gerek rahatlığı olsun sizlere en iyi sinema keyfini yaşatmak için biçilmiş bir kaftandır.

 

Sizler de kültürünüze kültür katmak, dünyaya başka bir pencereden bakmak, biraz keyiflenip, bazen duygulanıp bazen de düşünceler dalmak istiyorsanız, sokağa çıkın, sinemaya gidin. Yaşamlarınızı kaliteli hale getirmenin basit kurallarından bir tanesi beyaz perdedir…

Gösterimdeki Filmler(0)