Ordu Cinemaximum (Migros)

Adres:

Bahçelievler Mah. Atatürk Bul. No:97 Migros Avm Ordu

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Ordu Cinemaximum (Migros)

 Bahçelievler Mah. Atatürk Bul. No:97 Migros Avm Ordu

 0(452) 233-8640

Migros Alışveriş ve Yaşam MerkeziOrdu ilimizin ve şehir içi ilçelerde yaşayan bölge halkının bir araya geldikleri kesişme noktasıdır. Ordu Migros Avm, halkına kazandırdığı birçok markayla tüm ihtiyaçları karşılamaya çalışan bir alışveriş merkezidir. Ordu Migros AvmCinemaximum Sinemaları, bölgenin yaz kış her sezon en popüler mekânı olmasın da etkin rol oynuyor.

Ordu Migros Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin, 7 gün boyunca kapılarını açan Cinemaximum Sinemaları ile iyi vakit geçirmenize bir nebze de olsa katkı sağlamaya çalışıyor. Migros Alışveriş Merkezi Ordu, iş birlikteliği yaptığı Cinemaximum Sinemaları ilesunduğu marka güvencesine dayanarak sizleri gerçekten mutlu edebiliyor.  Ordu Migros Cinemaximum Sinemaları, Dolby Atmos ses sistemine sahip 3 sinema salonuyla talepleri karşılıyor.

Sinema perdeleri seçimi ve teknolojinin sağladığı en güçlü ses sistemine sahip sinema salonlarında, rahat koltukları sayesinde Migros Alışveriş Merkezi Cinemaximum Sinemaları vazgeçilmeziniz olacak.Cinemaximum Sinemaları, kendi stiline özgü iç mimarisi, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki renk seçimlerinde ki kaliteli tarzıyla sizleri buluşturuyor.

Alışveriş merkezi sinema salonu, ‘’Cinemaximum Sinema Salonları’’ olma ayrıcalığını kullanarak en güncel ve vizyonda ki tüm filmleri sizin için sinemaseverlerle sunuyor. Haftanın yedi (7) günü neredeyse her saat dilimini sinemayla doldurarak seanslarını düzenleyen Ordu Migros Avm Cinemaximum Sinemalarısinema seanslarına en erken 11.00 de başlıyor ve en geç saat olarak da 21.45 seansı ile gününü sonlandırıyor.

Ordu Migros Avm Cinemaximum sinema salonuna (452) 2338640 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Veya sizin için hazırladığımız sitemizden Migros Avm Ordu Cinemaximum Migros Avm Ordu Cinemaximum sinema bilet fiyatları ve ulaşım bilgilerini edinebilirsiniz.

Salona ve alışveriş merkezine ait ulaşım ve iletişim bilgilerine aşağıda yer alan iletişim bölümümüzden ulaşabileceğinizi yeniden sizlere hatırlatmakta yarar var... Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz. Bunun dışında, alışveriş merkezi hizmetleri içerisinde yer alan otopark imkânından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçları ve veya ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşılabilir bir lokasyondadır. Migros Avm Ordu Ücretsiz Müşteri Servisi saat ve güzergâh bilgilerini yine sitemiz aracılığı ile öğrenip yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Ordu Cinemaximum (Migros)
 Bahçelievler Mah. Atatürk Bul. No:97 Migros Avm Ordu
 0(452) 233-8640
Gösterimdeki Filmler(0)