Nevşehir Forum Cinema Pink

Adres: Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No:56 Forum Avm K:2 Nevşehir
Telefon: 3842123005
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Nevşehir Forum Cinema Pink

 

 Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No:56 Forum Avm K:2 Nevşehir

 0(384) 212-3005

Nevşehir Kapadokya halkının yoğunlukla ziyaret ettiği Nevşehir Forum AVM içerisinde bulunan CinemaPink Sinema Salonlarıyla tüm halkın ilgisini görerek merkezin favori mekanıdır. Toplam 6 salonu ile ve düzenli sinema seanslarıyla sıkça ziyaret edilmesine sebep olan Nevşehir Forum CinemaPink, hafta sonlarınızı sinema ile neşelendirmeye söz vermiş güzel bir sosyal etkinlik olma özelliği ile her yaş grubunun en kıymetli sinema salonudur.

Nevşehir Forum AVM sinema salonları vizyondaki filmleri ziyaretçilerine izletme CinemaPink ayrıcalığı ile sunuyor. Vizyon tarihi ile aynı anda sunuyor olması ise sizin gibi tüm sinemaseverlerin mekana rağbet göstermesini sağlıyor. Rahat ve konforu bir arada sunan salon tasarımı ile hizmet veren sinema, CinemaPinkmarkasının sağladığı güvenceyle misafirlerini sinema perdesi önünde ağırlıyor.

Nevşehir Forum Avm sinema Kapadokya ve diğer ilçe halkları tarafından sıklıkla tercih edilebilen bir salon konumundadır. İlerleyen zamanlarda sinema seanslarını arttırmak isteyen salon işletmesi, daha geç saatler için de seans düzenlemesi yapıp 22:00 sonrası için de sinema seans uygulaması yapacaktır. Bu salonda isterseniz çift kişilik koltuk tercihinizle keyfinizi daha da perçinleyebilirsiniz. Veya sevdiğiniz bir yakınınızla paylaşabilirsiniz. Tüm koltuklar geniş ve rahat, en son sistem sinema koltukları olması zaten keyfinizi perçinleyeceğinizi garanti ediyor. Sinema perdelerinde seçmiş olduğu kaliteli tercihi, en iyi Dolby Digital ses sitemleri, en yeni ve son teknoloji görüntü sistemleri ile donatılmış sinema salonları siz misafirlerini karşılıyor.

Dünyanın en iyi ses teknolojisi ile donatılmış salonları Dolby Digital performansıyla karşınıza çıkarken, eşsizsinema perdeleri karşısında otururken duyduğunuz her sesi ve görüntüyü gerçekle ayırt etmekte kesinlikle zorlanacaksınız.Kapadokya halkının yoğun ilgisi ve beğenisini kazanmış olmasının en büyük nedenlerinin başında bu özelliklerin olduğunu söylemeliyiz... Nevşehir Forum Avm CinemaPink, itinayla hazırlanmış salon iç mimarisiyle, ara dinlenme alanlarında ki dizaynı ile vazgeçilmez bir şıklığa sahip olduğunu ilk ziyaretinizde gözlerinizle şahit olacaksınız.

Web sitemizde Nevşehir Forum AVM CinemaPink Sinema Salonları ile ilgili en güncel film bilgilerine, sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Bunların dışında sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemiz üzerinden araştırma yapabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Nevşehir Forum alışveriş merkezi içinde sinema katında yer alıyor ve salonlaa (384) 2123005 numaralı telefondan iletişime geçebiliyorsunuz. Bu numarayla iletişim kurarak müşteri hizmetleri aracılığı ile tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet alma ve varsa bilet rezervasyonu işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Veya arzu ederseniz ulaşım bilgileri de dahil olmak üzere sitemiz içerisinden sizin için hazırladığımız her şeyi bulup, okuyup inceleyebilirsiniz.

Nevşehir Forum Avm ‘ye kendi aracınızla gidebilir veya toplu taşıma araçlarıyla bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehir Forum Avm CinemaPinkücretsiz müşteri servisi ile de ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlarını da yine sitemizden elde edebilir ve faydalanmak isteyen yakınlarınızla da bu bilgiyi paylaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Nevşehir Forum Cinema Pink
 Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No:56 Forum Avm K:2 Nevşehir
 0(384) 212-3005
Gösterimdeki Filmler(0)