Muğla Prestige Rüya Park

Adres:

Emirbeyazıt Mah. Uğur Mumcu Bulvarı No:50 Rüyapark AVM Menteşe/Muğla

Telefon: 2522129443
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Muğla Prestige Rüya Park

 

 Emirbeyazıt Mah. Uğur Mumcu Bulvarı No:50 Rüyapark AVM Menteşe/Muğla

 0(252) 212-9443

Muğla Menteşe ‘de Rüya Park AVM sayesinde bölge halkının ihtiyaçlar bölge halkının istediği oranda karşılanıyor. İçerisinde hizmet veren kıymetli markaları gibi, sinema salonu anlayışına da Prestige Sinemalarıile yoluna devam ediyor.

Muğla Rüya Park Prestige Sinemaları salon açısından oldukça geniş bir yapıya sahip. Rahatlığıyla ön planda olan fevkalade koltukları size konfor sağlıyor ve aynı zamanda modern salon mimarisi ile buluşturuyor. Bütünüyle son teknolojiden esinlenerek hazırlanan sinema salonları, Dolby Atmos ses sistemleri ile ve ultra görüntü kalitesi sunduğu sinema perdeleriyle siz izleyicisinden takdir kazanıyor.

Tüm konuklarına her konforu sunmaya çalışıp, keyifle zaman geçirmenizi isteyen Muğla Rüya Park Avm Prestige Sinemaları. Sinema maceranızı sonuna kadar zevke dönüştürmeyi hedeflemiş. Rüya Park Avm Sinemaları 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Menteşe de film izleme tercihinizi neşeyle geçirebileceğiniz harika bir zaman dilimi sizleri bekliyor.

Muğla Rüya Park sinema salonları sizlere izlediğiniz filmin her saniyesini hissettirmeye çalışarak filmlerini sinema perdesine yansıtıyor. Muğla Rüya Park AVM Sinema vizyondakiler ve Muğla Rüya Park AVMSinema Seansları ile ilgili en detaylı ve güncel bilgilere Muğla Rüya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Prestige Sinemaları sayfamızdan size hazırladığımız bilgilerle kendinize ve tüm yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız sayfamızdan salonun film saatleri, ya da çeşitli zamanlarda uygulanan sinema seans değişikliklerine, en güncel vizyon filmlerine, salon bilgilerinde ki tüm ayrıntılar veiletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Muğla Rüya Park sinema seansları haftanın yedi (7) günü, hafta içi ve hafta sonu fark etmeden her gün hizmet veriyor.

Rüya Park Avm sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları, biletinizi alabilmeniz için gereken bilet işlemleri ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemleriniz için (252) 2129443 numaralı telefonu arayıp sorularınızı veya varsa isteklerinizi yansıtabilirsiniz. Telefonla aramalarınızda müşteri hizmeti ile haftanın 7 günü çalışma saatleri kapsamında size mutlaka yardımcı olacaktır.

Salona ulaşım konusunda Rüya Park Avm ’yi de isterseniz toplu taşıma ile ziyaret edebilirsiniz. Veya isterseniz kendi aracınız ile ulaşıp Rüya Park Otopark imkânını değerlendirebilirsiniz. Tüm bu bilgiler ve daha fazlası için sitemizden yararlanıp, bu alışveriş merkezine ilişkin bütün ulaşım-iletişim detaylarını öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Muğla Prestige Rüya Park
 Emirbeyazıt Mah. Uğur Mumcu Bulvarı No:50 Rüyapark AVM Menteşe/Muğla
 0(252) 212-9443
Gösterimdeki Filmler(0)