Muğla Cinepark

Adres: Muğla Park AVM Yeni Garaj Yanı Muğla
Telefon: 2522124000
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Muğla Cinepark

 

 Muğla Park AVM Yeni Garaj Yanı Muğla

 0(252) 212-4000

Ege Bölgesinin en kalabalık yerleşkelerinden biri olan Muğla ve ilçelerinin ziyaret yoğunluğuna cevap verebilenMuğla Park AVM içinde Cinepark Sinemaları gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile sürekli bölge halkı tarafından haftanın her günü tercih edilmekte.

Muğla Park AVM sinema salonları, vizyonda ki güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda yayınlamaya gayret gösteriyor. Muğla Park Cinepark Sinemaları sahip olduğu sinema salonlarıyla kendisine rakip olan diğer tüm sinema salonu işletmelerine hizmet anlayışı ile fark atmaya çalışıyor. Salonlarında ki koltukların rahat oluşu, konforlu ve tertipli tasarlanmış olması, Muğla Park Cinepark Sinema Salonları için büyük avantaj olup, ziyaretçilerinin sürekli mekânı tercih etmesine sebep oluyor.

Muğla Park Alışveriş Merkezi Cinepark sinema, Muğla halkının genç ve yaşlı demeden herkesin severek bir araya geldikleri buluşma noktası olarak lanse ediliyor. Aynı zamanda gençlerin sinema kafeteryasında film öncesi ve sonrası sohbet ederek birbirleriyle sosyalleştiği bir mekân olabilme özelliği de büyük ilgi uyandırıyor. Sinema salonu içinde kullanılan teknolojik donanım sayesinde Muğla Park Cinepark Sinemalarının ses ve görüntü anlamında takdir kazanmasına sebep oluyor. Sinema perdelerindeki kullandığı başarılı seçeneği ile kalitesini ortaya koyan salon, ses sistemlerindeki tercihi Dolby Digital ile de hemen fark edilmeyi sağlıyor.

Sizin için hazırladığımız web sitemizde, Muğla Park AVM Cinepark Sinema Salonlarına ait güncel film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma işlemlerinize dair tüm yöntemlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizden bilgi alıp öğrenebilirsiniz.Muğla Park Avm Cinepark Sinemaları dâhil olmak üzere en güncel bilgilere sitemiz aracılığıyla sahip olmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Araştırma yapmak istediğiniz bu konulara dair sitemizi her fırsatta ziyaret edip bilginizi yenileyebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz bütün iletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan ve tabletten, ister bilgisayarınızdan ulaşmanız mümkün.

Muğla Park Avm Cinepark Sinemaları alışveriş merkezi içinde sinema katında yer almaktadır. Salona (252) 2124000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz ve tüm görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sinema seanslarıbilet fiyatları,bilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için size sunduğumuz numaradaniletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Muğla Park Avm ‘ye ulaşımınızı ister kendi aracınızla gidebilir veya bölge halkının da tercih ettiği toplu taşıma araçlarını kullanarak gidebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi ile de ziyaret edebileceğiniz avm ‘nin servis saatleri ve güzergâhlarını sizin için hazırladığımız Muğla Park Avm Cinepark Sinemaları özel sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Muğla Cinepark
 Muğla Park AVM Yeni Garaj Yanı Muğla
 0(252) 212-4000
Gösterimdeki Filmler(0)