Mersin Tarsus Cinemaximum (Tarsu)

Adres:

Fevzi Çakmak Mahallesi Adana Bulvarı Tarsu AVM Tarsus/Mersin

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Mersin Tarsus Cinemaximum (Tarsu)

 

 Fevzi Çakmak Mahallesi Adana Bulvarı Tarsu AVM Tarsus/Mersin

 0(324) 667-0007

Mersin ’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Tarsus ve çevresinin yoğunluğuna hitap eden Tarsu Avm içerisinde ki Cinemaximum Sinemaları gerçekleştirdiği düzenli sinema seansları ile bölge halkı tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Mersin Tarsu AVM sinema salonları vizyonda ki güncel filmleri siz misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda buluşturmaya çalışıyor. Toplamda 7 sinema salonu olan Tarsu Avm Cinemaximum, koltuklarının rahat oluşu, konforlu ve tertipli tasarlanmış bir mekân olması tüm sevenlerinin ilk adresi olmasına sebep gösteriliyor.

Merin Tarsu Alışveriş Merkezi Cinemaximum sinema, Tarsus halkının keyifle bir araya geldikleri buluşma noktası ve aynı zamanda kafeteryasında film öncesi ya da sonrası sohbet ederek sosyalleştiği bir mekândır.Alışveriş Merkezi olması bu sosyalleşmeye katkı sağlarken aynı zaman da tüm ziyaretçilerine hesaplı alışveriş imkânını da sunmaktadır. Sinema perdelerindeki kalitesi yadsınamayacak kadar iyi olup, ses sistemleri iseDolby Digital Atmos özelliği ile diğer tüm sinema salonlarına yüksek oranda fark atıyor. Cinemaximum, sinema salonlarıyla Mersin Bölgesinde kendilerini ispatlayan, kullandığı ürünlerle kalitesinden söz ettirip zenginleştirmiştir bir salon kültürünü yansıtıyor.

Web sitemizde sizler için Mersin Tarsu Avm Cinemaximum Sinema Salonları`na ait en güncel film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ve bilet alma yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyalarını da yine web sitemiz içerisinden öğrenebilirsiniz. Mersin Tarsu Avm Cinemaximum Sinemaları dahil tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmak isterseniz her fırsatta web sitemizi ziyaret edip bilginizi tazeleyebilirsiniz. Bütün iletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan ve tabletten, ister bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Tarsu Avm Cinemaximum Sinemaları 7 sinema salonu ile alışveriş merkezi içinde yer almaktadır. Salona (324) 6670007 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için iletişime geçtiğiniz de konusunda uzman müşteri temsilcisi size beklediğiniz yardımı gösterecektir.

Alışveriş merkezine ulaşımınızı isterseniz kendi aracınızla veya bölge halkının da kullandığı toplu taşıma araçları ile sağlayabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi ile de ziyaret edebileceğiniz avm ‘nin servis saatleri ve güzergâhlarını sizin için hazırladığımız Tarsu Avm Cinemaximum Sinemaları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Mersin Tarsus Cinemaximum (Tarsu)
 Fevzi Çakmak Mahallesi Adana Bulvarı Tarsu AVM Tarsus/Mersin
 0(324) 667-0007
Gösterimdeki Filmler(0)