Mersin Palm City AVM Cinemarine

Adres:

Limonluk Mahallesi Vali Hüseyin Aksoy Cad. No:2 Yenişehir/Mersin

Telefon: 3243252020
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Mersin Palm City AVM Cinemarine

 Limonluk Mahallesi Vali Hüseyin Aksoy Cad. No:2 Yenişehir/Mersin

 0(324) 325-2020

Palm City Alışveriş ve Yaşam MerkeziMersin Yenişehir ve civarında ki ilçelerinin merkezinde bulunuyor. Bünyesine dahil ettiği markalarla çok yüksek oranda misafir kabul eden AvmPalm City AvmCinemarine Sinemaları ile bölgenin yaz kış her sezon en popüler mekanı.

Palm City Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine 7 gün boyunca, Cinemarine Sinemaları ile kapılarını açıyor ve haftanın her günü keyiflenmenize bir nebze de olsa film izlemenizi sağlayarak katkı sağlıyor. Mersin Palm City Avm içinde yer Cinemarine Sinemaları sunduğu marka güvencesiyle sizi mutlu etmeyi başarıyor. Palm City Mersin Cinemarine Sinemaları, Dolby Atmos ses sistemine sahip 11 salonuyla epey yüksek bir kapasiteye sahip. Bu yüksek koltuk kapasitesiyle tüm salonlarını dolduruyor ve tüm sinemaseverleri ağırlıyor.

Sinema perdeleri, rahat koltukları, teknolojinin sağladığı en güçlü ses sistemiyle donatılmış salonları ile Palm City Mersin Alışveriş Merkezi bölge halkının çoktan vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Palm City Avm Cinemarine Sinemaları, kendi stiline has özel iç mimarisi, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki renk seçimleri ile tam anlamıyla sizi kaliteyle buluşturuyor.

Avm içerisindeki sinema salonu, en güncel ve vizyonda ki tüm filmleri sizin için sinemaseverlerle buluşturuyor. Bazı vizyon filmlerini tüm dünya ile aynı anda izlemenize olanak sağlayarak, haftanın yedi (7) günü sinema seansı düzenliyor. Palm City Avm Cinemarine Sinemalarısinema seanslarına en erken saat senasına 11.00 de başlayıp, en geç saat olarak da 22.00 seansı ile gününü sonlandırıp bitiriyor. Tüm saatlerinizi neredeyse sinemayla doldurmaya gayret gösteren ve her saat misafirlerinin tercihine bağlı olarak ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Daha önce ziyaret etmeyenler için, Mersin Palm City Cinemaximum sinema salonuna (324) 3252020 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Ya da, sizin için hazırladığımız web sitemizden en güncel Palm CityAvm Yenişehir CinemarinePalm City Avm Yenişehir Cinemarine sinema bilet fiyatları ve ulaşım bilgilerini sayfamızdan edinebilirsiniz.

Salona ve alışveriş merkezine ait iletişim - ulaşım bilgilerine aşağıda yer alan iletişim bölümümüzden ulaşabileceğinizi hatırlatalım... Sinema salonuna isterseniz kendi aracınız ile gidebilme lüksünüzün dışında, ayrıca toplu taşıma araçları ve veya ücretsiz müşteri servisleri ile rahatlıkla ulaşılabilir bir yerdedir.

İletişim Bilgileri
Mersin Palm City AVM Cinemarine
 Limonluk Mahallesi Vali Hüseyin Aksoy Cad. No:2 Yenişehir/Mersin
 0(324) 325-2020
Gösterimdeki Filmler(0)