Mersin Kipa Cinens

Adres: Tesco Kipa Outlet Center Akkent Mah. Okan Merzeci Bulvarı No:759 K:2 Mersin
Telefon: 3243413499
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Mersin Kipa Cinens

 Tesco Kipa Outlet Center Akkent Mah. Okan Merzeci Bulvarı No:759 K:2 Mersin

 0(324) 341-3499

Mersin Kipa Outlet Center Alışveriş Merkezi sinema anlayışını Cinens Sinemaları ile izleyicisine sunuyor.Sinemaseverler için keyifli bir sinema salonu olan "Mersin Kipa Outlet AVM Cinens Sinemaları" kendine has stili ile misafirlerini memnun etmeyi başarıyor. Outlet fiyat kavramına uygun alışveriş imkânı, sinema katının keyifli vakit geçirebileceğiniz ara dinlenme alanlarıyla hem uygun fiyatlı alışveriş, hem de kaliteli bir filmi izleme olanağı sağlayabileceksiniz. Sinema dendiğinde ilk akıllara gelen popcorn patlamış mısırı ile ve bol çeşitli içecek seçenekleri ile adından söz ettirmeyi başaran bir sinema salonudur.

Kipa Outlet Center Cinens sinema, ses sisteminde Dolby Digital`in en son teknoloji ile ürettiği ses sistemlerini kullanıyor. Koltuk keyfini ise maksimum rahatlığa dönüştüren Cinens Sinemaları iklimine hiç aldırış etmeden yaş kış yazın sıcaklığı kışın ise soğuk havadan asla etkilenmeyeceksiniz. Kısa sinema molaların da bile yerinizden kalmak istemeyeceğiniz Kipa Outlet Cinens, sinema koltukları ile rahat ve konforlu film izleme fırsatı sunuyor olduğundan kesinlikle şüphe etmeyeceksiniz.

Mersin Kipa Outlet Cinens Sinema salonu mimari özellikleri ile de fazlasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Siz sinemaseverlere muhteşem bir atmosfer yaşatmayı hedefleyen Cinens Sinema Salonlarında içeride ki atmosferi hissettiğiniz de bunu çok daha iyi anlayacaksınız. Mersin Kipa Outlet Center Cinens `de 8 salon bulunmaktadır ve salonların tamamı 2D ve 3D özelliğine sahip sinema salonlarıdır.

Mersin  Kipa Avm Sinema seansları en erken 11.00 açılıyor ve en son 22.00 seansı ile sona eriyor. Bu salonun tüm vizyonda ki filmlerine ve sinema seanslarına sizin için hazırladığımız sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mersin  Kipa Outlet sinema biletleri hakkında ki doğru ve güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine sinema sayfamızdan ulaşıp inceleyebilirsiniz. 

Ulaşım konusunda da oldukça kolay ve rahat ulaşılabilir bir konumdadır. İster kendi aracınız ile olsun, ister toplu taşıma araçlarını kullanarak hızlıca alışveriş merkezi ve sinemaya ulaşabilirisiniz.

Bu salon hakkında tüm detaylı bilgilere, sinema bilet fiyatları ve kampanyalarına, salonun duyuru ve haberlerine her zaman sitemizden inceleyebileceğinizi bilmenizi isteriz. Sitemizden tüm bu bilgilere erişmek veMersin Kipa Outlet AVM Sinema Salonları`nı keyifli bir sinema deneyimi için sizlere tavsiye eder, iyi seyirler dileriz.

İletişim Bilgileri
Mersin Kipa Cinens
 Tesco Kipa Outlet Center Akkent Mah. Okan Merzeci Bulvarı No:759 K:2 Mersin
 0(324) 341-3499
Gösterimdeki Filmler(0)