Mersin Cinemaximum (Forum Mersin)

Adres:

Güvenevler Mah.1.Cad No:120-133 Kat:3 S/33 Mersin Forum AVM Yenişehir/Mersin

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Mersin Cinemaximum (Forum Mersin)

 

 Güvenevler Mah.1.Cad No:120-133 Kat:3 S/33 Mersin Forum AVM Yenişehir/Mersin

 0(324) 331-5151

Mersin ilimizin en güzel ilçelerinden biri olan Yenişehir, gelişimini her geçen yıl daha da büyütüyor. Yerleşim merkezinin içerisinde inşa ettikleri Forum Mersin Avm bölgenin en sıkça ziyaret edilen ve ‘’popüler mekân’’ olma özelliğindedir. İçinde yer alan Cinemaximum Sinema Salonları teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak donatılmış sinema salonlarındandır. Forum Mersin AVM Sinema 6 farklı salonuyla kendi bölgesinin koltuk kapasitesini fazlasıyla karşılamayı başarıyor. Kusursuz sinema perdeleri, kusursuz ses kalitesi ve ses sistemi özelliği, sinema salonlarının hiç bir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeniyle sizsinemaseverlere keyif dolu bir zamanyaşatıyor.

Film izleyeceğiniz birkaç saati keyifli bir zaman dilimine dönüştüren Forum Mersin AVM Cinemaximum Sinema Salonları, salon iç mimarisinde tercihi, rahatlıktan da öteye geçmeyi başaran konfor anlayışıyla hazırladıkları koltukları, gayet ferah ara dinlenme alanları ve kafeteryası ile ziyaretçilerini hafta içi ve hafta sonu, gün ayrımı yapmadan fevkalade ağırlıyor. Cinemaximum sinemaları 6 sinema salonuyla bulunduğu alan içerisinde maksimum konforu sizlere Forum Mersin de siz sinemaseverlerle buluşturdu.

Mersin Forum AVM Sinema vizyondakiler ve Mersin Forum AVM Sinema Seansları üzerine en güncel bilgilere Forum Mersin Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Sinemaları özel sayfamızdan araştırmanızı yapabilirsiniz. Bu özel sayfamızın içerisinde salonun film saatlerini, tüm güncel vizyon film bilgilerini, salon bilgilerini ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Forum Mersin Avm sinema seanslarıhaftanın yedi (7) günü ilk sinema seansına 11.00 ‘de başlayıp, en geç seansını da 23.30 sinema seansı ile izleyicisine sunuyor.

Forum Mersin Avm Cinemaximum sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve mümkünse eğer bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemleri için salonun iletişim hattı (324) 3315151 numaralı telefonu kullanarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Forum Mersin Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum sinema telefon numarasından müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde müşteri temsilcisi tarafından size yardımcı olunacaktır.

Salona ulaşım konusunda aşağıda yer alan iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi veriyoruz. Web sitemizi incelemeniz sizin için yararlı olabilir. Mersin Yenişehir ilçesinde bulunan Forum Mersin Alışveriş Merkezi, bulunduğu bölge açısından bir hayli kolay bir konumdadır. Bölgeye ister kendi aracınız ile ister toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ulaştığınızda Avm hizmetleri içerisinde yer alan Forum Mersin Otopark avantajını da değerlendirebilirsiniz. Ya da Avm ’nin konuklarına sunduğu bir diğer hizmet olanücretsiz müşteri servisi hakkınızı da değerlendirip ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz içerisindenücretsiz müşteri servisi saat ve güzergâh detaylarını alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp harika bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Mersin Cinemaximum (Forum Mersin)
 Güvenevler Mah.1.Cad No:120-133 Kat:3 S/33 Mersin Forum AVM Yenişehir/Mersin
 0(324) 331-5151
Gösterimdeki Filmler(0)