Marmaris Sine Point

Adres:

K. Seyfettin Elgin Bulvarı No:53 Kat:1 Karacan Point Center Cine Point Sinemaları Marmaris/Muğla

Telefon: 2524137584
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Marmaris Sine Point

 K. Seyfettin Elgin Bulvarı No:53 Kat:1 Karacan Point Center Cine Point Sinemaları Marmaris/Muğla

 0(252) 413-7584

Marmaris de Karacan Point Center AVM Cine Point Sinemaları dijital teknolojiyi siz sinemaseverlerin ayağına getiriyor. Her ayrıntıyı göz önünde bulundurmayı başaran Cine Point Sinemaları tüm markaları ziyaret edip alışveriş yapabilme imkânınızın yanı sıra, ziyaretinizi bir sinema filmi ile sonlandırmak için gayet makul bir tercih olarak karşınıza çıkıyor. Sinema salonuna ulaşan ara yolları, salon içinde ve salon dışındaki yüksek tavanları ile tüm konuklarının havadar bir ortamda nefes almasını sağlıyor. Marmaris de bulunan Karacan Point Centersinema anlamında kendi kurdukları Cine Point Sinemaları ile sizleri kendi marka güvencesi çatısı altında topluyor.Sizi başarılı bir sinema keyfiyle bir araya getiren Cine Point Sinema kalitesini çağdaş tasarımı ile harmanlayıp, rahat koltuklarıyla keyiflenmenizi sağlıyor. Salon içinde ve salon dışında tercih ettiği mimarisi, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile sizi sinema katına davet ediyor.Alışveriş ziyaretçilerinin büyük ilgisini gören sinema, sadece film izlemek isteyenler tarafından da tercih edilen bir salon olma özelliğindedir. Bölge halkının ilgisi kadar bölgenin dışına çıkan sinema ilgisi, Marmaris Muğla bölgesinin çevre ilçelerinden de ziyaretçilerini kabul ediyor. Karacan Point Center Avm Cine Point Sinemaları, kendi marka güvencesinin sunduğu ayrıcalıkla Muğla Karacan Point Avm ‘nin sıkça ziyaret edilmesine neden oluyor.

Karacan Point AVM Sinema hakkında ki tüm bilgilere web sitemizde yer veriyoruz. Siz sinemasever izleyiciler, sitemizden bu anlamda faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Muğla Karacan Point Avm Cine Point sinema seansları, sinema saatleri ve en güncel haliyle güncellediğimiz haberleri, vizyon film bilgilerini ve film seanslarını okuyup inceleyebilirsiniz. Cine Point Sinema Salonlarında ki ve vizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına dair her şeye web sitemiz üzerinden ayrıntılarıyla ulaşabilirsiniz.

Karacan Point Avm Sine Cine Point sinema bilet bilgileri haricinde isterseniz bilet alma ve bilet işlemleri,ön rezervasyon yaptırmak için Karacan Point Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En yeni haberlerle güncellediğimiz sitemiz herkes tarafından ziyaret edilebilir olduğu için, bu bilgilere ihtiyacınız olan sizlerde ziyaret edip ulaşabilirsiniz.

Muğla Karacan Point Alışveriş Merkezi Cine Point, son sistem Dolby Digital ses ve görüntü teknolojilerinden faydalanılarak hazırlanmıştır. Alışveriş merkezi içerisinde sinema katında yer alan Muğla Karacan Point Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası (252) 4137584 `dir. Sinema biletlerine dair bilgi alabilirken, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını arayıp müşteri hizmetleri desteği ile bilginizi gözden geçirebilirsiniz. Ulaşımınızın kolay olacağını alışveriş merkezine birçok ulaşım seçeneğinden her hangi birini seçebilirsiniz. Toplu taşıma araçları veya toplu taşıma araçlarının dışında tabi ki kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahat ve kolay olacaktır. Arzu ederseniz ücretsiz müşteri servisi imkânından da faydalanıp ulaşabileceğiniz alışveriş merkezine dair ‘’ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergâhlar’’hakkında sitemizden bilgi elde edebilirsiniz. Alışverişinizin keyfini çıkartırken küçük bir sinema molası vermeyi unutmayın.

İletişim Bilgileri
Marmaris Sine Point
 K. Seyfettin Elgin Bulvarı No:53 Kat:1 Karacan Point Center Cine Point Sinemaları Marmaris/Muğla
 0(252) 413-7584
Gösterimdeki Filmler(0)