Mardin CineMova (Movapark)

Adres:

Turgut Özal Mah. Mardin Cad. No:468 Mardin Mova Park AVM Kızıltepe/Mardin

Telefon: 4823121100
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Mardin CineMova (Movapark)

Turgut Özal Mah. Mardin Cad. No:468 Mardin Mova Park AVM Kızıltepe/Mardin

 0(482) 312-0471

Mardin halkının beklenti ve ihtiyaçlarıyla birebir örtüşen Mova Park Avm ile adından oldukça söz ettirmeyi başarıyor. Kızıltepe ilçesi içinde yer alan CINEMOVA SİNEMALARI siz misafirlerinin adeta birer sinemasever olmasına katkı da bulunuyor. Mardin Mova Park Sinema toplam olarak 7 sinema salonuna sahip. Her ayrıntısıyla kaliteli bir sinema olan CineMova, tüm yetişkinler tarafından eğlenceli bir buluşma noktası olarak tercih ediliyor. Mardin CineMova sinemasıyla bütün sinemaseverleri doya doya sinema keyfini tatmaya teşvik ediyor.

Mükemmel kalitede ki ses sistemi Dolby Digital ile bir araya getirdiği konuklarını, eşsiz sinema perdeleri ile film izlediğiniz birkaç saati keyiflendirmeyi başarıyor. Geniş koltukları ile size evinizdeki konforun on katını yaşatıyor CineMova Sinemaları. Mova Park Alışveriş Merkezi Sinema SalonlarıMardin halkının yoğun ilgisinden dolayı fazlasıyla rağbet gören bir sinema salonudur. Mova Park CineMova adını verdikleri sinema salonu kendine özgün tarzıyla bu yoğunluğu daha da arttırıyor. Sinema salonlarında tercih ettiği iç mimari stili, salon içinde ve ara dinlenme alanlarında ki sıcaklığı ile sempatinizi kazanıyor.

Mardin Mova Park Avm Kızıltepe CineMova Sinemaları, ülkemiz de yayınlanan en güncel ve vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturma hedefiyle hizmet veriyor olduğu için haftanın yedi (7) günü sizlere sinema keyfi sunuyor. Mardin Mova Park AVM CineMova sinema seansları 11:00 – 21:30 saatlerinde sizlere vizyon filmlerini izletiyor. Neredeyse günün her saatini ve akşamlarınızı film keyfiyle donatan Mardin Mova Park CineMova Sinema salonları avm içerisinde sinema katında bulunuyor.

Bu bilgilerin yan sıra, sinemaya arzu ederseniz kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçları ile de sinema salonlarına ulaşım imkânını kullanabilirsiniz. Ya da ayrıcalıklarınız içerisinde yer alanücretsiz müşteri servisi ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.  Mardin Mova Park Avm ücretsiz müşteri servisiile ilgili saat ve güzergâh bilgisini edinebileceğiniz web sitemizde tüm iletişim ve ulaşım bilgilerini elde edebilirsiniz. Bilet alma, gişe işlemleri ve bilet rezerviniz için ön rezervasyon gibi ihtiyaç duyacağınız tüm detay içeren bilgilere küçücük bir tıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Mardin Mova Park CineMova sinema seanslarıvizyon da ki tüm filmleri ve vizyona girecek olan filmleri sitemiz aracılığıyla araştırabilirsiniz. 

İletişim Bilgileri
Mardin CineMova (Movapark)

Turgut Özal Mah. Mardin Cad. No:468 Mardin Mova Park AVM Kızıltepe/Mardin

 0(482) 312-0471
Gösterimdeki Filmler(0)