Mardin Cinemaximum (Mardin Emirgan)

Adres:

Mardin Emirgan AVM 13 Mart Mah. 46. Cad. No:3 Artuklu/Mardin

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Mardin Cinemaximum (Mardin Emirgan)

 Mardin Emirgan AVM 13 Mart Mah. 46. Cad. No:3 Artuklu/Mardin

Mardin Artuklu ’da Emirgan AVM Cinemaximum Sinemaları dijital teknolojiyi ultra konfor ile birlikte harmanlayarak siz sinemaseverlere sunuyor. Artuklu ’da bulunan Emirgan Avm içerisindeki Cinemaximum Sinemaları ile zamanınızı çok daha değerli bir hale getiriyor. Zevkle tasarlanan salonlarını modern mimarisiyle daha ergonomik bir ortam sağlıyor. Sinema koltuklarıyla rahatlığı ön planda tutan Cinemaximum Sinemaları salonlarında kullandığı renklerin hâkimiyetiyle, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile sizialışveriş merkezi gezintinizden daha çok sinema ziyaretine davet ediyor.

Mardin Emirgan Avm Sinema Salonları, tüm gün alışverişin ardından hem film izlemek hem de sizi dinlendiren koltuklarıyla enerjinizi kazanmanız da katkısı olacaktır. Elbette ki enerjiniz de salonlarının ferah olmasının da katkısı oldukça büyük. Erasta AVM Sinema hakkında tüm bilgilere sitemizde siz okurlarımız için sürekli güncelliyor ve yer veriyoruz. Aynı zamanda Erasta Avm sinema seansları, sinema saatleri ve engüncel haliyle alakalı haberleri, vizyon film bilgilerini okuyup inceleyebilirsiniz. Salonda ve vizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına dair her şeye web sitemiz ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. 

Emirgan Avm sinema bilet bilgileri, arzu ederseniz bilet alma ve bilet işlemleri, bilet rezervinize dair ön rezervasyon yapmak için Emirgan Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için ve her zaman anlık olarak güncellenen bu bilgilerin son haline sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sizler için hazırlanan ve rahatlığıyla ön planda olan toplam 6 sinema salonuyla dünya standartlarıyla neredeyse yarışıyor denilebilir. Son sistem Dolby Digital Atmos Ses sistemleri teknolojisi ve görüntü teknolojileriyle döşenen salonlarıyla duyduğunuz ve gördüğünüz görüntü-ses bütünlüğünü nefeslerinizi tutarak hissedeceksiniz. Alışveriş merkezinin içerisinde yer alan Cinemaximum Sinemaları ile siz de bu deneyimi tatmak istiyorsanızMardin Emirgan Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası olan 0850 220 09 67 arayarak aklınızdaki soruları gitmeden önce müşteri temsilcisi ile cevaplayabilirsiniz. Sinema biletleri ile ilgili bilgi alabilir,bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını çalışma saatleri içerisinde arayıp yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. 

Mardin Emirgan Avm ‘ye ister toplu taşıma ile isterseniz kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz. Mardin Emirgan Cinemaximum hem alışveriş keyfine varmak hem de güzel bir vizyon filmi ile küçük bir sinema molası vermek için ideal bir sinema salonudur.

İletişim Bilgileri
Mardin Cinemaximum (Mardin Emirgan)
 Mardin Emirgan AVM 13 Mart Mah. 46. Cad. No:3 Artuklu/Mardin
Gösterimdeki Filmler(0)