Manisa Magnesia Cinens

Adres:

Laleli Mah. Ali Rıza Efendi Cad. No:4 Magnesia AVM Manisa

Telefon: 2363022212
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Manisa Magnesia Cinens

Laleli Mah. Ali Rıza Efendi Cad. No:4 Magnesia AVM Manisa

 0(236) 302-2212

Manisa da yer alanMagnesia AVM sinema anlamında en başarılı tecrübeyi siz sinemaseverlere Cinens Sinemaları ile sunuyor.

Ziyaretçilerine 2012 yılında kapılarını açan Magnesia Avm bölgenin sevilen alışveriş merkezlerinden biridir. Hizmetinde her türlü konforu sağlayan Manisa Magnesia Avm, keyfinizi Cinens Sinemaları ile daha fazla yerine getirmeyi başarıyor. Kaliteyi sonuna kadar hissettirdiği 8 sinema salonu ile hedeflediği kitleye ulaşmayı başaran Cinens sinema2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kalitelisiyle Manisa `da film izleme seçeneğinizin lüks bir zaman dilimi olmasına katkıda bulunuyor. Cinens sinema salonları, son teknolojisiyle film izlemeyi keyifli bir etkinlik haline getirip, izlediğiniz her vizyon filmi ile kendinizi daha da ayrıcalıklı hissettiriyor. Bu nedenle de bulunduğu lokasyonun en sevilen sosyalleşme merkezi olarak bilinirliği günden güne daha da artıyor.

Manisa Magnesia Avm Cinens Sinemaları, geniş ve rahat koltuklarıyla size sağlıkla oturup keyif yapabileceğiniz bir konfor sunuyor. Salon içi mimarisinde sizleri mahrum bırakmadığı lüks anlayışı ile Cinens, tüm teknik detayları her ince ayrıntısına kadar düşünüp, son teknoloji ile donatılan sinema salonlarında ultra kalite ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi hizmetiyle siz müşterilerini ağırlıyor. Devasa sinema perdeleriyle, sinema tutkunlarından hak ettiği övgüyü kazanmayı başarmış bir marka oluşunun hakkını sonuna kadar ödüyor. Tek kelime ile amacı, yüzde yüz koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Cinens Sinemaları sinema keyfi için en doğru adreslerden biri diyebiliriz.

Magnesia AVM Sinema vizyondakiler ve Magnesia AVM Sinema Seansları ile ilgili kapsamlı ve güncel bilgilere sizin için hazırladığımız Manisa Magnesia Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinens Sinemaları özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız sayfamızda sinema salonlarında yayınlanan güncel vizyon filmlerine,  film seans saatlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Magnesia Avm Cinens sinema seansları hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin, haftanın 7 günü siz sinemasever konuklarını sinema perdesiyle buluşturuyor. İlk sinema seansına 11:00 `de başlayan Magnesia Cinens Sinemaları, en geç sinema seansı olarak da 22:00 seansıyla gününü sonlandırıyor.

Daha fazla bilgi sahibi olmak için, Manisa Cinens sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerini telefonla ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Buna istinaden (236) 3022212 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Magnesia Avm Cinens sinematelefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatlerinde sizlere yardımcı olmak için aramalarınızı yanıtlıyor olacak. Heyecanlı ve güzel saatler için hepinize iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
Manisa Magnesia Cinens

Laleli Mah. Ali Rıza Efendi Cad. No:4 Magnesia AVM Manisa

 0(236) 302-2212
Gösterimdeki Filmler(0)