Kütahya Cinetech Sera

Adres: Akkent Mah. Eskişehir Yolu 1.Km Kütahya Sera AVM Kütahya
Telefon: 2742253030
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kütahya Cinetech Sera

 Akkent Mah. Eskişehir Yolu 1.Km Kütahya Sera AVM Kütahya

 0(274) 225-3030

Sinema keyfinizi eğlenceli bir hale getiren Kütahya Sera Avm Cinetech Sinemaları siz konuklarını salonlarında ağırlamayı bekliyor. Açıldığı 2012 yılından bu yana dikkat çeken mimarisiyle adından çokça söz ettirmeyi başardı Kütahya Sera AvmCinetech Sinema Salonları ortaklığıyla bu mimari zevki kelimenin tam anlamıyla doruklara çıkardı. Alışveriş merkezi içerisinde hizmetinize sunduğu bütün lüks markalarla siz ziyaretçilerin kalbini kazanmış ve sinema salonu anlayışını bunu daha fazla perçinlemiştir. Ultra geniş ve rahat koltuk imkanıylaCinetech Sinemaları Kütahya da her yaş grubunun 4 yıldır en uğrak mekanı olarak gözdesi. Alabildiğine geniş bir bölgeye yaydığı sinema katıyla epey yüksek bir kapasiteye sahip.

Cinetech Sinemaları Sinema seansları makul seans saatleri ile de siz izleyicilerini oldukça mutlu ediyor. İlk sinema seansına 11:00 de başlıyor ve en son seansını ise 22:00 da izleyicisi ile buluşturuyor. Kütahya`nın en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı Sera Avm Cinetech toplamda 8 adet sinema salonundan oluşuyor. Oldukça yüksek kişi kapasitesiyle Sera Avm hafta içi veya hafta sonu tüm talepleri yeterlilikle karşılayabiliyor.

Cinetech Sinema Salonları vizyon da ki filmleri tüm dünya ve ülkemizle aynı anda sinema izleyicisi ile paylaşmaya gayret gösteriyor. Kütahya Sera Avm Cinetech Sinema Salonu ise bunlardan biri… Kütahya Sera AVM Sinema Salonun da yayınlanan tüm filmlere ve Kütahya Sera AVM film seanslarına web sitemizden ulaşabilir, hangi filmi izleyeceğinize sitemizde yapacağınız küçük bir araştırmayla karar verebilirsiniz.

Kütahya Sera Avm Sinema salonuna (274) 225 30 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sinema salonunda uygulanan bilet fiyatları ile sinema seansları ve salonda ki filmler hakkında bilginizi müşteri temsilcisi yardımıyla tazeleyebilirsiniz. Ayrıca Sera Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`na ulaşımsağlayabilmeniz adına detaylı bilgilere web sitemiz aracılığıyla elde edebilirsiniz. Bu bilgileri web sayfamızdan edindiğiniz takdirde, bölgeye olan ulaşımınızı daha da kolay bir hale getirmeniz mümkün olacaktır. Alışveriş merkezinin size sunduğu ayrıcalıklar içerisinde yer alan ücretsiz müşteri servisleri ile de ulaşımınızı dilerseniz ücret ödemeden de sağlayabilirsiniz. Kütahya Sera Avm Ücretsiz Müşteri Servisi için sayfamızdan saat ve güzergahları da inceleyebilirsiniz. Sunmuş olduğu konforuyla keyifli anlar yaşatan Cinetech Sinema salonuna ait ara dinleme alanlarında film arasını keyifle geçirip daha da mutlu olabilirsiniz. Kafeteryasından temin edeceğiniz PopCorn, içecek ya da farklı yiyecek alternatifleriyle zamanınızı daha değerli hale getirebilirsiniz.

Kütahya Sera Avm Cinetech Sinemalarına kendi aracınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz tüm alışveriş merkezlerinde de olduğu gibi otopark imkanını değerlendirebilirsiniz. Bu imkanlarınızın yanı sıra ayrıca toplu taşıma araçları ile de sinema salonlarına ulaşımınızı güvenle sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Kütahya Cinetech Sera
 Akkent Mah. Eskişehir Yolu 1.Km Kütahya Sera AVM Kütahya
 0(274) 225-3030
Gösterimdeki Filmler(0)