Kayseri Onay Cinelux

Adres:

İpeksaray AVM No:182/201 Kayseri

Telefon: 3522242020
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kayseri Onay Cinelux

İpeksaray AVM No:182/201 Kayseri

 0(352) 224-2020

Şık ve yenilikçi mimarisiyle güven veren markaları bir araya getiren İpeksaray Avm içerisinde yer alan Onay Cinelux Sinemaları Kayseri de yaşayan bölge insanın severek ziyaret ettiği bir salondur. Sinema anlamında doğabilecek ihtiyaçları başarıyla karşılayacak bir salon olma özelliğine sahiptir. Birbirinden farklı ve yeni toplam 7 sinema salonu ile İpeksaray Avm Onay Cinelux Sinema bütün sinemaseverleri en güncel ve vizyon da ki filmlerle izleyicisini ağırlıyor. Hafta içi veya hafta sonu farkı olmadan haftanın her günü saat 11:15 de ilk film yayınına başlıyor ve en geç 21:45 sinema seansı ile gününü tamamlıyor.

İşletme yönetimi Onay Cinelux Sinemaları tarafından yapılan sinema salonu sürekli olarak ziyaretçi akınına uğradığı için tüm gençlerin gözdesi. İpeksaray Onay Cinelux Sinemaları son sistem sinema teknolojisi ile donatılmış salonlara sahip olmanın vermiş olduğu avantajla izleyicisinin tüm beğenisini kazanmayı başarıyor.Onay Cinelux Sinema Salonu 2D ve 3D geniş ve yüksek görüntü kalitesini yansıtabildiği sinema perdeleriyle,son teknoloji Dolby Digital ses sistemleri ve konforuyla sizleri mest eden geniş koltukları ile salonun her köşesinden eşit kalitede görüntü ile ses alabilmeyi sağlıyor. Sık sık tercih edilen ve sevilerek ziyaret edilen bir mekan olmasının nedenlerinden biri de bu özellikleridir.

Kayseri ilimizde yer alan İpeksaray Avm Onay Cinelux Sinema saatleri, aktif bir şekilde güncellenen film seansları, film ve salon bilgileri ile bilet fiyatları gibi sorularınızı (352) 2242020 telefon numarasını arayıp müşteri temsilcisi yardımıyla sorgulayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile çalışma saatleri içinde bilet alma işlemleri,bilet rezervasyon işlemleri içinde en doğru bilgiyi öğrenebilirsiniz ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. İpeksaray Avm Onay Cinelux Sinemalarının iletişim hattını kullanarak, dilerseniz bilet rezerviniz için ön rezervasyon süresini de sorup programınızı bu bilgilere göre ayarlayabilirsiniz.

İpeksaray Onay Cinelux Sinema Salonlarına ulaşımınız oldukça kolay ve rahattır. İl merkezinde yer alanalışveriş merkezi, kendi aracınız ile ziyaret edebilmeye uygun, toplu taşıma araçlarını kullanabilme imkanına sahip. Dilerseniz İpeksaray AVM ücretsiz müşteri servislerini kullanarak bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgilere web sitemiz içerisinden araştırabilirsiniz. Veya İpeksaray Alışveriş ve Yaşam Merkezi Onay Cinelux Sinemaları özel sayfamızı ziyaret edip, sizin için hazırladığımız tüm bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Kayseri Onay Cinelux

İpeksaray AVM No:182/201 Kayseri

 0(352) 224-2020
Gösterimdeki Filmler(0)