Kayseri Cinemaximum (Kayseri Park)

Adres:

Alparaslan Mah. Eşref Bitlis Bul. Kayseri Park AVM K:3 No:10 Melikgazi/Kayseri

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kayseri Cinemaximum (Kayseri Park)

 Alparaslan Mah. Eşref Bitlis Bul. Kayseri Park AVM K:3 No:10 Melikgazi/Kayseri

 0(352) 223-2010

Kayseri Park Avm Kayseri ilimizin en sık ziyaret edilen ve en sevilen alışveriş merkezidirKayseri Park içinde yer alan Cinemaximum Sinema Salonları teknolojinin en ileri düzeyinden yararlanılarak kurulmuş sinema salonlarıdır. Kayseri Park AVM Sinema Salonları 10 farklı salonuyla sizi sinema filmi doyumuna yüzde yüz ulaştırmayı başarıyor. Sinema perdelerin de ki özenli seçimi, Dolby Digital ses sistemi kalitesiyle, perde görüşünüzü engellemeyen oturma düzeni Cinemaximum Sinemalarının vazgeçilmez özellikleri arasındadır. Rahatlığı herkes tarafından bilinen geniş ve konforlu koltukları ile siz sinemaseverlere keyifli bir sinemadeneyimi yaşatıyor.

Film izleme alışkanlığınızı bir mutluluk anına dönüştüren Kayseri Park AVM Sinema Salonları, iç mimarisinde kullandığı tutku dolu etkileyici renkleriyle, rahatlığı konfor anlayışıyla tamamladıkları salon ferahlığıyla ve ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile ziyaretçilerini 7 gün boyunca kusursuzca ağırlamayı başarıyor.Cinemaximum sinemaları sinema katı içerisinde Kayseri Park Avm ile her geçen gün daha popüler ve daha değerli hale geliyor. Elbette siz konuklarının bu popularite de çok büyük bir katkısı var.

Kayseri Park AVM Sinema Vizyondakiler ve Kayseri Park AVM Sinema Seansları hakkında hazırladığımız güncel bilgilere Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Sinemaları özel sayfamızdan ulaşıp araştırmanızın boyutunu daha da genişletebilirsiniz. Sizlere sağladığımız web sayfamızın içerisinde salonun film saatlerinden, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve ulaşım-iletişim bilgilerine kadar her bir detay içeren bilgiye ulaşabilirsiniz. Kayseri Park sinema seansları haftanın yedi (7) günü düzenli seans takvimiyle sizlerin karşısında.

Kayseri Park Avm sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizde salonun müşteri hizmetleri hattı olan (352) 2232010 telefon numarasını arayıp yardım alabilirsiniz. Kayseri Park Avm sinema telefon ile müşteri hizmeti, haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde sizlere yardım etmek için telefonlarınızı yanıtlıyor olacak.

Kayseri de yer alan alışveriş merkezi sinema salonuna ulaşım konusunda iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı olarak bilgi veriyoruz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız incelemelerde size sunduğumuz ulaşım detaylarını dikkate almanız yararınıza olacaktır. Kayseri Park Alışveriş Merkezine ister kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz, ister toplu taşıma araçlarından yararlanarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Veya alışveriş merkezinin sunduğu imkanlar içerisinde yer alan ücretsiz müşteri servisi ile gününüzü daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergah bilgilerini sitemizden elde ederek sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp şahane bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Kayseri Cinemaximum (Kayseri Park)
 Alparaslan Mah. Eşref Bitlis Bul. Kayseri Park AVM K:3 No:10 Melikgazi/Kayseri
 0(352) 223-2010
Gösterimdeki Filmler(0)