Kayseri BYZ Garage AVM

Adres:

Selimiye Mah. Osman Kavuncu Bulv. No:421 BYZ Garage" AVM Melikgazi/Kayseri

Telefon: 3523263328
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kayseri BYZ Garage AVM

 Selimiye Mah. Osman Kavuncu Bulv. No:421 BYZ Garage" AVM Melikgazi/Kayseri

 0(352) 326-3328

Kayseri de şehrin en canlı ve hareketli noktasında inşa edilmiş olan Byz Garage AvmMelikgazi ‘de siz misafirlerinizi bekliyor. Byz Garage Avm sinema hizmetini Cinemarine markasıyla size sunuyor. Bölgeye olan ulaşımoldukça pratik ve rahat ulaşılabilir bir seviyede olduğu için kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz veya isterseniz toplu taşım araçlarını da tercih edip hızlıca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Kayseri Melikgazi ‘de hizmete açılan Byz Garage Cinemarine genişliği ve şıklığıyla beraber yüksek konforu ile bütün sinemaseverleri mutlu edebiliyor. Şık kavramına yakışır şekilde döşenen salonları, keyifle vaktinizi harcayabileceğiniz ara dinlenme alanları ve her sinema salonuyla konuklarının tam anlamıyla beğenisini kazanmış. Popcorn ve içecekleriniz için hizmetinize sunulan kafeteryasıyla taleplerinizi tam anlamıyla karşılıyor ve zamanınızı daha değerli bir hale getiriyor.

Byz Garage Avm Cinemarine sinemases sisteminde Dolby Digital teknolojisini kullanıyor. Cinemarinesinema salonu koltuk keyfini evinizdeki rahatlıkla eş değer hale getirmeyi sizin için başardı. Bu rahatlığıyla yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz gibi görünüyor. Byz Garage Avm Cinemarine sinema koltukları ile konfor dolu bir sinema keyfi yapacağınızdan asla şüphe duymamanızı öneririz. Salonlarında ekstra çift kişilik koltuk tercihi ile Cinemaximum Sinemaları rahatlığınızı ikiye katlamanız için tüm imkanları sunarak, diğer tüm sinemaların arasından en beğenilip fark edilen olmayı amaçlıyor. Salon mimarisinde kullandıkları şahane renk tercihleri ile tüm atmosferi bambaşka bir boyuta taşıyıp siz sinemaseverleri muhteşem bir atmosferde soluklandırıyor. Bu muhteşem ambiyansı, sinema salonlarının içerisine girip film izlerken net bir şekilde hissedip yaşayacağınıza inanıyoruz. 2D ve 3D film özellikleri ve vizyon filmlerini perdesine yansıtan Cinemaximum, ayrıcalığınızı daha da arttırıp sürekli ziyaretinize sebep oluyor. Byz Garage Avm Cinemaximum Sinema 7 salonu ve yayınladığı filmlerin popülerliğiyle tüm koltuklarını dolduruyor. Salonlarında ki geniş kişi kapasitesiyle konuklarını ağırlayıp filme olan doyumunuzu başarıyla arttırıyor.

Byz Garage Alışveriş Merkezi Cinemaximum ile ilgili tüm haber ve duyuruları sizin için sitemizde yayınlıyoruz. İstediğiniz zaman sitemizden tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Byz Garage Avm Sinema seansları en erken 11:30 da açılıyor ve en son 21:45 seansı ile sona eriyor. Size sunduğumuz bütün bu bilgilerin dahil olduğu, salonda yayınlanan vizyon filmlerine ve seanslarına detaylıca yer verdiğimiz sayfamızdan araştırabilirsiniz. Ayrıca, Byz Garage Avm sinema biletleri ile ilgili en doğru güncel bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Kayseri Cinemaximum Sinema salonu veya Avm ‘ye ulaşımınızda isterseniz kendi aracınızla gidebilirsiniz. Veya toplu taşıma araçlarından faydalanıp ziyaret edebilirsiniz. Ya da Alışveriş Merkezinin ziyaret etmek isteyenlere sağladığı ücretsiz müşteri servisi olanağını değerlendirebilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgi verdiğimiz iletişim sayfamızdan ücretsiz müşteri servis saatleri ile güzergahlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Kayseri BYZ Garage AVM
 Selimiye Mah. Osman Kavuncu Bulv. No:421 BYZ Garage" AVM Melikgazi/Kayseri
 0(352) 326-3328
Gösterimdeki Filmler(0)