Kastamonu Cine Zirve

Adres: İnönü Mah. Taşköprü Cad. Zirve Avm Kastamonu
Telefon: 3662129757
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kastamonu Cine Zirve

 İnönü Mah. Taşköprü Cad. Zirve Avm Kastamonu

 0(366) 212-9757

Kastamonu şehrimiz de Zirve AVM Cine Zirve Sinemaları dijital teknolojiyi ve konforu siz sinemaseverlerle bir araya getiriyor. Cine Zirve Sinemaları, alışveriş yapabilme avantajını alışveriş merkezi içerisinde olmasıyla perçinliyor ve ziyaretinizi sinema keyfiyle sonlandırmak için gayet makul bir tercih olarak karşınıza çıkmayı başarıyor. Sinema salonuna ulaşan ara yolları, salon içerisinde ve salon dışındaki yüksek tavanları ile tüm konuklarının ferah bir ortamda nefes almasına olanak sağlıyor. Yani sizleri basık ve havasız bir alana hapsetmiyor. Kastamonu da bulunan Zirve Alışveriş Merkezi sinema anlamında yapmış olduğu başarılı girişimini Cine Zirve Sinemaları ile daha etkin bir zaman dilimi yaşamanızı vaat ediyor.Sizi başarılı bir sinema keyfiyle bir araya getiren Kastamonu Cine Zirve Sinemaları, kalitesini modern tasarımı ile bir bütün haline getirerek, rahat koltuklarıyla adeta keyfinize keyif katıyor. Son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile sizi alışveriş merkezi içerisinde sinema katına davet ediyor.Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin büyük ilgisini kazanan sinema, dopdolu sinema seanslarıyla film izlemek isteyen bir kesim tarafından süreklilikle tercih edilen bir salon olma özelliğindedir. Bölge halkının ilgisi, çevre ilçelerden gördüğü ilgiyle her geçen gün kat be kat yükselen bir popülarite ile daha çok büyümekte. Tüm bu sebeplerle Cine Zirve Sinema Salonları, Zirve Avm‘nin sıkça ziyaret edilmesine sebep oluyor.

Zirve AVM Sinema hakkında tüm bilgilere sitemizde yer veriyoruz. Siz sinemasever izleyiciler sitemizden bu anlamda faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Kastamonu Zirve Avm Cine Zirve sinema seansları, sinema saatleri ve sürekligüncellediğimiz haberleri, vizyon film bilgilerini ve film seanslarını sitemiz içerisinden okuyup inceleyebilirsiniz. Cine Zirve Sinema Salonlarında ki ve vizyondaki filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularıyla ilgili her şeye sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Zirve Avm Cine Zirve sinema bilet bilgileri ile isterseniz bilet alma ve bilet işlemleribilet rezervasyonyaptırmak için Kastamonu Zirve Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Taptaze haberlerle güncellediğimiz sitemiz herkes tarafından ziyaret edilebilir ve bu bilgilere ihtiyacınız olan sizler içinde oldukça faydalı olabilir.

Zirve Alışveriş Merkezi Cine Zirve, sinema salonları son sistem Dolby Digital ses ve görüntü teknolojilerinden faydalanılarak hazırlanmıştır. Alışveriş merkezi içinde sinema katında yer alan Zirve Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası (366) 2129757 `dir. Sinema biletleribilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını arayıp müşteri hizmetleri desteği ile yardım alabilirsiniz. Ulaşımınızın bir hayli kolay olacağı alışveriş merkezine birçok ulaşım seçeneğinden birini tercih edip gidebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ve toplu taşıma araçlarının dışında tabi ki isterseniz kendi aracınız ile ulaşım oldukça rahat ve kolaydır. Arzu ederseniz ücretsiz müşteri servisi imkanından da faydalanıp ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlar hakkında detaylı bilgiyi sitemizden elde edebilirsiniz. Alışveriş keyfinizden sonra küçük bir sinema molası vermeyi unutmayın. Hepinize iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
Kastamonu Cine Zirve
 İnönü Mah. Taşköprü Cad. Zirve Avm Kastamonu
 0(366) 212-9757
Gösterimdeki Filmler(0)