Kastamonu Barutçuoğlu

Adres: Barutçuoğlu AVM Aktekke Mah. No:93 Kastamonu
Telefon: 3662125777
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kastamonu Barutçuoğlu

 Barutçuoğlu AVM Aktekke Mah. No:93 Kastamonu

 0(366) 212-5777

Kastamonu ilimizde bulunan, toplamda 7 salonuyla Barutçuğlu AVM Barutçuoğlu Sinemaları siz sinemasever izleyicisini büyük bir hizmet arzusuyla ağırlıyor. Kullanmış olduğu tüm teknik özelliği ile sizlere kendini ispatlıyor. Barutçuoğlu Sinema Salonları haftanın 7 günü ziyaretinize açıktır. Barutçuoğlu AVM Sinema ilk filmini en erken 11:00 de izleyicisi ile buluşturuyor ve en geç seansını ise 21:00 da sizler için yayınlıyor. Her gün film yayını yapan salon, sinema seanslarında düzenlemiş olduğu periyodu ile tüm bölgenin çevresinde yer alan ilçelerin de kalbini kazanmış durumda.

Kastamonu halkının ilgisini hiç esirgemeden gösterdiği Barutçuoğlu Avm Barutçuoğlu Sinema, sinema bileti fiyatları, Barutçuoğlu sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti ön rezerv işlemlerinize ilişkin (366) 2125777 telefon numarasından müşteri temsilcisinin size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcisinden bilgi alırken arzu ederseniz ön rezervasyon olup olmadığını öğrenebilir, varsa bu hizmeti de değerlendirebilirsiniz.

Üstün kalitedeki performansıyla, rahat ve geniş koltuklarıyla evinizdeki gibi huzurlu bir keyif ortamı yakalamanızı sağlayan sinema salonu, muhteşem görüntü kalitesiyle, sinema perdeleri, son teknolojinin tüm olanaklarından faydalanılmış Dolby Atmos Digital ses sistemleri tüm sinemaseverlerin memnuniyetini fazlasıyla sağlıyor. Kastamonu Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarına, salonlarında yayınlanan film bilgilerine sitemizden dilediğiniz her an en güncel haliyle ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Barutçuoğlu AVM Barutçuoğlu Sinemaları ulaşım anlamında rahat bir lokasyonda yer aldığını söyleyebiliriz. Alışveriş merkezi çevresinde ikamet eden biriyseniz çok şanslısınız ve ulaşımınızı yürüyüş mesafesinde bile gerçekleştirebilirsiniz demektir. Bölgeye mesafeniz varsa ise, toplu taşıma araçlarından faydalanarak Barutçuoğlu Avm ziyaretinizi sağlıkla gerçekleştirebiliriniz. İsterseniz kendi aracınız ile de ulaşımınızı gerçekleştirebileceğiniz Avm ’ye, sizlere sunduğu hizmetleri içerisinde yer alan Barutçuoğlu AvmOtopark imkanını da kullanarak da faydanızı daha da arttırabilirsiniz. Ulaşım konusuna ilişin hazırladığımıziletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. İyi bir filmle kendini ödüllendirip güzel vakit geçirmek isteyen herkese Kastamonu Barutçuoğlu Avm Barutçuoğlu Sinemaları ile iyi seyirler ve keyifli dakikalar.

İletişim Bilgileri
Kastamonu Barutçuoğlu
 Barutçuoğlu AVM Aktekke Mah. No:93 Kastamonu
 0(366) 212-5777
Gösterimdeki Filmler(0)