Kahramanmaraş Cinemaximum (Piazza)

Adres:

Şazibey Mah. Batıçevre yolu no:4 Eskiotogar Maraş Piazza AVM Kat:2 No:206 Kahramanmaraş

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Kahramanmaraş Cinemaximum (Piazza)

 Şazibey Mah. Batıçevre yolu no:4 Eskiotogar Maraş Piazza AVM Kat:2 No:206 Kahramanmaraş

 0(344) 235-0522

Kahramanmaraş ilimiz gelişimini her geçen yıl daha da genişletip büyütüyor. İl merkezine inşa ettikleri Piazza AVM bölgenin en sıklıkla ziyaret dilen ve popüler olan mekanıdır. İçerisinde yer alan Cinemaximum Sinema Salonları teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak donatılmış sinema salonlarıdır. Piazza AVM Sinemabirbirinden farklı 8 salonuyla kendi bölgesinin en büyük sinema salonlarına sahiptir. Kusursuzlukta sınır tanımayan sinema perdeleri, ses kalitesi ve ses sistemi özelliği, sinema salonlarının hiç bir yerinden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeni, genişliğiyle rahatlığınızı hedefleyen konforlu koltukları ile siz sinemaseverlere keyif dolu bir sinema seansı yaşatıyor.

Salon içerisinde film izlediğiniz birkaç saati keyifli bir zaman dilimine dönüştürmeyi başaran Piazza AVM Cinemaximum Sinema Salonları, salon iç mimarisiyle, rahatlığıyla daha da ileri gitmeyi başaran konfor dolu salonları, gayet ferah ara dinlenme alanları, zengin kafeteryası ile ziyaretçilerini hafta içi ve hafta sonu 7 gün boyunca ağırlıyor. Cinemaximum sinemaları 8 sinema salonuyla bulunduğu bölge içerisinde maksimum konforu Kahramanmaraş Piazza Avm de siz sinemaseverlerle buluşturdu.

Kahramanmaraş Piazza AVM Sinema vizyondakiler ve Kahramanmaraş AVM Sinema Seansları üzerine en etraflıca hazırladığımız bilgileri Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Sinemaları özel sayfamızdan öğrenip daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özel sayfamızda salonun film saatlerine, vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve tüm ulaşım - iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Piazza Avm sinema seansları haftanın yedi 7 günü boyunca ilk sinema seansına 11:00 ‘de başlıyor ve en geç seansını da 22:00 sinema seansı ile sona erdiriyor.

Kahramanmaraş Piazza Avm Cinemaximum sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve biletön rezervasyon gibi satın alma işlemlerinizde (344) 2350522 numaralı telefonu kullanarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemaximum sinema telefon numarasından müşteri hizmeti haftanın 7 günü boyunca çalışma saatleri içinde aradığınızda müşteri temsilcisi size yardımda bulunacaktır.

Ulaşım konusunda sitemiz içerisinde iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi veriyoruz. Web sitemizi incelemeniz sizin için bu anlamda oldukça yararlı olacaktır. Kahramanmaraş ilimiz içerisinde Piazza Alışveriş Merkezi, bulunduğu bölge açısından kolay bit lokasyon da ve çevre ilçelere bir hayli yakındır. Bölgeye kendi aracınız ile veya toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ulaştığınız takdirde Avmhizmetleri içerisinde yer alan Otopark avantajını da kullanabilirsiniz. Veya Piazza Avm ’nin konuklarına sunduğuücretsiz müşteri servisi hakkınızı da değerlendirip ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Sitemiz içerisinden ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergah detaylarını alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp harika bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Kahramanmaraş Cinemaximum (Piazza)
 Şazibey Mah. Batıçevre yolu no:4 Eskiotogar Maraş Piazza AVM Kat:2 No:206 Kahramanmaraş
 0(344) 235-0522
Gösterimdeki Filmler(0)