İskenderun Prime Mall Prestige

Adres:

Numune Mah. Eyüp Sultan cad. No: 1 Prime Mall Avm. İskenderun/Hatay

Telefon: 3266192121
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

İskenderun Prime Mall Prestige

 Numune Mah. Eyüp Sultan cad. No: 1 Prime Mall Avm. İskenderun/Hatay

 0(326) 619-2121

İskenderun Prime Mall Avm ‘de Hatay ‘da sinema anlamında kaliteyle bir araya getirdiği deneyimi siz sinemaseverlere Prestige Sinemaları ile buluşturuyor.

Misafirlerine her anlamda konforlu bir sinema seansı sunmaya çalışan İskenderun Prime Mall Prestige Sinemaları, güzel bir sinema filmi eşliğinde keyfinizi ikiye katlıyor. Vermiş olduğu sinema hizmetine 3D geniş ve yüksek görüntü kalitesini de dahil eden Prestige Sinemaları İskenderun`da film izleme tercihiniz için tek kaliteli sinema salonu adresidir..

İskenderun Prime Mall sinema salonları kullandığı teknolojisiyle de sizleri tam anlamıyla mutlu ediyor. Enyüksek görüntü teknolojisini ve Dolby Atmos ile 3D ses özellikleriyle donatılmış 10 salonuyla oldukça rahat sinema seansları sizleri bekliyor. Size sınırsız konfor sunarken bir yandan da modern salon içi mimarisinden de mahrum bırakmıyor. İyi bir teknoloji ile donatılan sinema salonları, ultra kalite ses sistemlerine uyumlumaksimum görüntü kalitesi sunduğu perdeleriyle sizin sık sık ziyaret etmeniz için tasarlanmış mükemmel bir mekan.

İskenderun Prime Mall AVM Sinema vizyondakiler ve İskenderun Prime Mall AVM Sinema Seansları ile ilgili daha detaylı ve güncel bilgileri sizler için hazırladığımız Hatay İskenderun Prime Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi Prestige Sinemaları özel sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu web sayfamızda salonun, en güncel vizyon filmlerine,  film saatlerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.Prestige sinema seansları haftanın yedi 7 günü sizleri bekliyor. En erken 11:00 `de sinema seanslarına başlayan Avm, en geç seans olarak da şimdilik 22:00 ’da sinema seanslarını sonlandırıyor.

Daha geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak için, İskenderun Prime Mall sinema bilet bilgileri, biletinizi temin etmeniz için gereken bilet alma işlemleri, bilet fiyatları ve bilet rezervasyon gibi satın alma işlemlerini bir telefonla yapabilmeniz için (326) 6192121 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Prime Mall Prestigesinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca mekanaulaşım konusunda kendi aracınızı kullanabilirsiniz ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, İskenderun Prime Mall ücretsiz müşteri servisi aracılığı ile de bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere ulaşım ve iletişim bilgileri haricinde ücretsiz müşteri servis saat ve güzergah bilgilerine yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
İskenderun Prime Mall Prestige
 Numune Mah. Eyüp Sultan cad. No: 1 Prime Mall Avm. İskenderun/Hatay
 0(326) 619-2121
Gösterimdeki Filmler(0)