İnegöl Cinema Pink

Adres:

Osmaniye mah. Altay Cad. No:32 İnegöl Avm. B1 Blok İnegöl/Bursa

Telefon: 2247159650
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

İnegöl Cinema Pink

 

 Osmaniye mah. Altay Cad. No:32 İnegöl Avm. B1 Blok İnegöl/Bursa

 0(224) 715-9650

Türkiye’de ki her ilimiz gibi kıymetli olan, Marmara Bölgesinin değerli ili Bursa’nın her geçen yıl Avm kapasitesi biraz daha büyüme gösteriyor. Avm bünyesinde bulundurdukları sinema salonlarıyla tüm genç nesil dahil, 7 den 77’ye tüm halkına sinema salonlarında film izleme keyfini dünya standartlarına taşıyor. Bahsini ettiğimiz bu ‘’dünya standartlarında sinema salonları’’  halkasına katılıp katkıda bulunan Bursa’nın güzel Avm ’lerinden biri de İnegöl ilçesinin kıymetlisi İnegöl Avm ve içerisinde yer alan İnegöl Avm CinemaPink ile tüm gönülleri kazanıp mutlu etmeyi başarıyor.

Toplam salon adedi 7 olan İnegöl Alışveriş Merkezi CinemaPink siz sinemaseverlere kusursuz hizmet anlayışı ile sinema salonlarında misafir etmeye gayret gösteriyor.

En son teknolojik yapı ile hazırlanmış salonlarını yine en yüksek görüntü kalitesiyle entegre edip, dev sinema perdeleriyle gözlerinizi alıyor. Yüksek performans da gerçekliğe en yakın ses kalitesine sahip ses sistemleriyle izlediğiniz her filmi zirveye taşımayı garanti ediyor. Rahat ve genişlikte evinizi aratmayan koltukları, 3D boyutlu film gösterimleriyle sanki salon içerisinde filminizi izlerken adeta senaryonun bir parçası ya da oyuncusu olduğunuz hissini uyandırıyor. Film aralarında ki kısa molalarınızı ara dinlenme alanlarında keyifle geçirebilme imkanına da sahip olan İnegöl Avm CinemaPink, kafeteryasında ki PopCorn, yiyecek ve içecek seçenekleri ile son derece mutlu olabileceğiniz bir sinema salonudur.

Vizyonda ki tüm filmleri sinemaseverlerle buluşturmayı hedefleyen CinemaPinkİnegöl Avm CinemaPink Sinema Salonları çatısı altında bu misyonu müşteri memnuniyetiyle destekleyip gayet başarılı bir şekilde yürütüyor.

Çağdaş iç mimarisi süslediği, geniş ve ferah sinema salonlarında size misafirperverlikle hizmet verirken, haftanın her günü sinema keyfine doymanızı sağlıyor. 11:00 itibari ile ilk sinema seansını başlatıp, şimdilik en geç seans olan 22:00 film seansı ile kapılarını kapatan İnegöl Avm CinemaPink Salonları sinema keyfini sizde yaşayabilirsiniz.

CinemaPink ile irtibata geçmek için (0224) 715 96 50 numaralı telefonu arayarak  İnegöl Avm sinema bileti,İnegöl sinema bilet fiyatları ve İnegöl sinema telefon numarasından filmleri, filmlere dair detaylar ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Salon hakkında görüşlerinizi veya varsa beklentilerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Ayrıcasinema bilet kampanya ve duyuruları hakkında da en son durumu bu numaradan veya sizin için size özel hazırladığımız sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Arayacağınız tüm bilgileri paylaştığımız sitemizde ulaşım bilgilerini öğrenebilir, iletişim numaralarını arayabilir ve sinema filmleri ile seansları inceleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
İnegöl Cinema Pink
 Osmaniye mah. Altay Cad. No:32 İnegöl Avm. B1 Blok İnegöl/Bursa
 0(224) 715-9650
Gösterimdeki Filmler(0)