Fethiye Erasta Aksin

Adres:

Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No:180 Erasta Fethiye Avm Fethiye/Muğla

Telefon: 2526126001
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Fethiye Erasta Aksin

Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No:180 Erasta Fethiye Avm Fethiye/Muğla

 0(252) 612-6001

Fethiye Erasta Avm içerisinde bulunan, toplam 8 salonuyla Erasta AVM Aksin Sinemaları siz sinemasever konuklarını büyük bir özenle ağırlıyor. Kullandığı Sony Digital 4K teknik özelliği ile mükemmel bir sinema salonu olduğunu sizlere ispatlıyor. Fethiye Erasta Aksin Sinema salonu 8 farklı sinema salonuyla vizyon da yer alan tüm filmleri izleyicisi ile buluştururken adeta diğer bütün sinema salonlarına da fark atıyor. Erasta Aksin Sinema Salonları farkıyla haftanın 7 günü ziyaretinize açıktır.  Fethiye ilçesin de yer alan Erasta AVM Sinema en erken seans olarak ilk filmini 11.15 de izleyicisi ile buluşturuyor ve en geç seansını ise 21.45 da yayınlıyor. Her gün film yayını yapan salonsinema seanslarında düzenlemiş olduğu periyodu ile bölgede ve çevre ilçeler de yer alan izleyici kitlesinin de kalbini kazanmış durumda.

Fethiye halkının ilgisini hiç esirgemeden gösterdiği Erasta Avm Aksin Sinemasinema bileti fiyatları, Erasta sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti ön rezervasyon işlemlerinize ilişkin (252) 6126001 telefon numarasından müşteri temsilcisi aracılığı ile yardım isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcisinden bilgi alırken arzu ederseniz bilet işlemleriniz için ön rezervasyon olup olmadığını öğrenebilir, varsa bu hizmeti de kullanıp değerlendirebilirsiniz.

Üstün kalite performansıyla, rahat ve geniş koltuklarıyla evinizdeki huzurlu keyfi yakalamanızı sağlayan salon, muhteşem görüntü kalitesiyle, yüksek performans da ki sinema perdeleri, son teknolojinin tüm olanaklarıyla döşenmiş ses sistemleri tüm sinemaseverlerin memnuniyetini sağlıyor.  Erasta Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarına, bu salonlarda yayınlanan film bilgilerine, sitemizden istediğiniz an ulaşabilirsiniz.  Ve tercihinize bağlı olarak, merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulmak için etraflıca araştırmanızı yapabilirsiniz.

Fethiye Erasta AVM Aksin Sinemaları ulaşım anlamında sizin için kolay lokasyonda yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle alışveriş merkezi çevresinde ikamet ediyorsanız oldukça şanslısınız demektir. Bölgeye mesafeniz varsa ise toplu taşıma araçlarından faydalanarak Fethiye Erasta Avm ziyaretinizi güvenle gerçekleştirebiliriniz. Tercihinize göre isterseniz kendi aracınız ile de ulaşımınızı gerçekleştirebileceğiniz Avm ’ye, sizlere sunduğu hizmetleri içerisinde yer alan Erasta Avm Otopark imkânından da faydalanabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşımkonusuna ilişin hazırladığımız iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ziyaretinizle hem alışverişin keyfine varıp hem de güzel bir film ile zamanınızı daha değerli hale getirmek isteyen herkese Erasta Avm Aksin Sinemaları ile iyi seyirler ve keyifli dakikalar.

 

İletişim Bilgileri
Fethiye Erasta Aksin

Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No:180 Erasta Fethiye Avm Fethiye/Muğla

 0(252) 612-6001
Gösterimdeki Filmler(0)