Fatsa City Premier

Adres:

Mustafa Kemal Paşa Mah. Hükümet Cad. No:11 Fatsa City AVM Kat:3 Fatsa/Ordu

Telefon: 4524241920
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Fatsa City Premier

Mustafa Kemal Paşa Mah. Hükümet Cad. No:11 Fatsa City AVM Kat:3 Fatsa/Ordu

 0(452) 424-1920

Güzel Karadeniz ‘in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu ve ilçelerinin ihtiyaç ve taleplerine hitap eden Fatsa City AVM içerisinde ki Premier Sinemaları düzenli sinema seansları ile sürekli bölge halkı tarafından özellikle hafta sonlarını daha keyifli geçirmek istedikleri sinema salonlarıdır.

Fatsa City AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri misafirlerine vizyon tarihi ile aynı anda buluşturmaya gayret ediyor. Fatsa City Premier Sinemalarının 6 salonu ile bölgesinin ihtiyacını karşılayabilecek koltuk sayısına sahip. Rakibi olan diğer tüm sinema salonu işletmelerine uyguladıkları fiyat politikası ve kusursuz hizmet anlayışı ile farkını kanıtlamaya çalışıyor. Salon koltuklarının rahatlığı, konforlu ve tertipli dizayn edilmiş olması, Ordu Fatsa Premier Sinema Salonları için büyük avantaj haline gelip ziyaretçilerinin süreklilikle mekânı tercih etmesine sebep oluyor.

Fatsa City Alışveriş Merkezi Premier sinema, Ordu halkının tüm genç jenerasyonun ve diğer yaş gruplarının da severek bir araya geldikleri buluşma noktası olarak gösteriliyor. Aynı zamanda bölgede yaşayan öğrenci gençlerin, sinema katında yer alan kafeteryasında film öncesi ve sonrası sohbet ederek birbirleriyle etkileşime geçebildiği bir sosyal mekân olma özelliğindedir. Salon içerisinde kullanılan teknik ekipmanlar da Fatsa City Premier Sinemalarının ses ve görüntü anlamında ziyaretçilerinden takdir kazanmasına neden oluyor. Sinema perdelerindeki kullandığı seçeneği ile kalitesini ortaya koyan salon, ses sistemlerindeki tercihi Dolby Atmos ile de fark edilmeyi başarıyor.

Sizlere hazırladığımız web sitemizde, Fatsa City AVM Premier Sinema Salonları `na ait güncellediğimiz film bilgilerine ve sinema seanslarına, bilet fiyatları ile bilet alma işlemlerinize dair tüm yöntemlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da sitemizden öğrenebilirsiniz. Premier Sinemaları dâhil olmak üzere, bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere sahip olmanızı sitemizin varlığı ile bu ihtiyacı karşılamaya çalışıyoruz. Araştırma yapmak istediğiniz bütün bu konulara dair sitemizi her fırsatta ziyaret edip bilginizi güncelleyebilirsiniz. Sizlere hazırlamış olduğumuz bütün iletişim ve ulaşım bilgilerine ister akıllı telefonunuzdan, tabletten veya isterseniz bilgisayarınızdan sadece bir küçük tıkla ulaşabilirsiniz.

Fatsa City Avm Premier Sinemaları 6 salonu ile alışveriş merkezi içinde sinema katında yer alıyor. Salona (452) 4241920 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz ve tüm soru ya da varsa isteklerinizi iletebilirsiniz. Sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet alma ve bilet rezervasyonu işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için size sunduğumuz numaradan iletişime geçebilirsiniz. Fatsa City Avm ‘ye kendi aracınız veya bölge halkının da tercih ettiği toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi ile de ziyaret edebileceğiniz avm ‘nin servis saatleri ve güzergâhlarını sizin için hazırladığımız Fatsa City Alışveriş ve Yaşam Merkezi Premier Sinemaları özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 İletişim Bilgileri

Fatsa City Premier

Mustafa Kemal Paşa Mah. Hükümet Cad. No:11 Fatsa City AVM Kat:3 Fatsa/Ordu

 0(452) 424-1920
Gösterimdeki Filmler(0)