Erzurum Palerium Cinemix

Adres:

Palerium AVM Yakutiye Cumhuriyet Cad. No:22 Erzurum

Telefon: 4422377171
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Erzurum Palerium Cinemix

 Palerium AVM Yakutiye Cumhuriyet Cad. No:22 Erzurum

 0(442) 237-7171

Erzurum şehrimizin vatandaşlarına ihtiyaçlarını karşılamaları için inşa edilen Palerium AVM içerisinde yer alanCinemix Sinemaları toplam 5 sinema salonundan oluşuyor. Kullanmış olduğu her teknik özelliği ile kusursuz bir sinema salonu olduğu sizlere film sonrasında ispatlamaya çalışıyor. Erzurum Palerium Cinemix Sinema salonu 5 ayrıcalıklı salonuyla vizyonda ki filmleri siz sinemaseverlerle buluştururken adeta kendine hayran duyuruyor. Alışveriş merkezi içerisinde yer alan Erzurum Palerium AVM Cinemix Sinemaları en erken seansı 10:00 da başlatıp en geç 20:15 sinema seansı ile gününü tamamlayıp izleyicisini fazlasıyla memnun etmeyi başarıyor.

Erzurum çevre halkının ziyaretleriyle ilgi gösterdiği bir sinema salonu olan Palerium Avm Cinemix Sinemahakkında sinema bileti fiyatları, Palerium Avm Cinemix sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti rezervasyon işlemleri için (442) 237 71 71 telefon numarasına yanıt veren müşteri temsilcisi ile sonuca varabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde arayıp bu telefondan bilgi alabilirsiniz. Veya arzu ederseniz ön rezervasyon şansınızı da gidip ziyaret etmeden önce de müşterine temsilcisine sorup kullanabilirsiniz.

Fevkalade rahatlıkla geniş koltuklarıyla evinizin koltuklarında film keyfi yapıyormuşçasına her yerden seyir keyfi sunan salon, muhteşem görüntü kalitesiyle hazırlanmış yüksek sinema perdeleri, son teknoloji ile çevrelenmişDolby Atmos ses sistemleri ile tüm sinemaseverlere nefis denilecek tat da bir salon hizmeti sunuyor.Palerium Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda ki film bilgilerine sitemizden en güncel haliyle ulaşabilirsiniz ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulmak için okuyup araştırabilirsiniz.

Erzurum Palerium AVM Cinemix Sinemaları ulaşım anlamında da oldukça kolay ve rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda olduğuna hiç şüpheniz olmasın. Tüm toplu taşıma araçlarından faydalanacağınız gibi elbette kendi aracınızla da Avm ‘ye ulaşıp aracınızı otopark içerisine bırakabilirsiniz. Sinema salonuna ulaşım alternatifleri içinde yer alan iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret ederek elde edebilirsiniz. ŞimdidenErzurum Palerium Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cinemix Sinemaları ile iyi seyirler ve keyifli dakikalar.

İletişim Bilgileri
Erzurum Palerium Cinemix
 Palerium AVM Yakutiye Cumhuriyet Cad. No:22 Erzurum
 0(442) 237-7171
Gösterimdeki Filmler(0)