Erzurum Cinemaximum (Erzurum AVM)

Adres:

Erzurum A.V.M. Yavuz Sultan Selim Bul. Solakzade Camii yanı No:43 Yenişehir/Erzurum

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Erzurum Cinemaximum (Erzurum AVM)

 Erzurum A.V.M. Yavuz Sultan Selim Bul. Solakzade Camii yanı No:43 Yenişehir/Erzurum

 0(442) 316-6363

Bir Cinemaximum sinema salonu olan Forum Erzurum Cinemaximum Sinema Salonları sinema salonuile siz sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Erzurum da yer alan Forum Erzurum Cinemaximum 8 salonunda vizyonda ki bütün filmleri tüm şehirlerle aynı anda perdelerine yansıtıyor ve müşteri memnuniyetine oldukça değer veriyor. Türkiye`nin tüm kıymetli şehirlerinden biri olan Erzurum’un Yenişehir halkı için hayata geçirdiği ve sosyal hayatı doğru oranda etkilemeyi başaran alışveriş merkezi, herkesin uğrak adresi olan en doğru yapı olduğunu gösteriyor.

Erzurum Forum Cinemaximum `da sinema seansları her gün saat 11:00 `de başlıyor ve en geç sinemaseansı 22:00 da yayınlayıp gününü bitirip sona erdiriyor. Hazırladığımız en güncel Forum Erzurum Cinemaximum sinema seansları ve bu bilgilerin tüm detaylarına ulaşmak için sayfamızı ziyaret etmeniz bir hayli faydalı olacaktır.

Erzurum Cinemaximum Sinema Salonlarına ait en güncel sinema bilet fiyatlarını öğrenmek, bilet almak veön rezervasyon yaptırmak için (442) 3166363 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Forum Erzurum AVM Sinema bilet fiyatları konusunda en güncel ve doğru bilgilere bu numaradan ulaşabileceğiniz gibi, vizyon da ki filmleri ve seansları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Eğer varsa bilet rezerviniz için ön rezervasyon yaptırma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi Erzurum’da hizmet veren Forum Erzurum Cinemaximum Sinema Salonlarında öğrenci ve öğretmenlere indirimli bilet uygulamasına ilişkin sorgulama yapıp, zaman zaman yapılan çeşitli indirim politikalarından faydalanabilirsiniz.  

Salon mimarisinde diğer sinema salonlarının önüne çıkmaya başaran Cinemaximum Sinemaları,  kendine özgün bir stil yaratmaya çalışıp farkını kanıtlamış bir markadır. Konuklarına sunduğu geniş ve rahat sinema koltukları, büyük salonlar ve ara dinlenme yerleri dizaynı ile yüksek bir konfor sağlayan sinema salonu, perde veses sitemlerinde de en son teknolojiyi kullanmıştır. Daha detaylı sinema görüntüsü ve daha net ses sistemi ilesinema keyfi yapmanızı yüzde yüz sağlıyor diyebiliriz. Mesela 2D 3D filmler ile gerçek sinema deneyimini iliklerinize kadar yaşadığınızı hissedeceksiniz.

Salona ulaşımınız konusunda her Avm ‘yi olduğu gibi Forum Erzurum Avm’yi de isterseniz toplu taşıma ile veya isterseniz kendi aracınız ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz alışveriş merkezi hizmetleri içerisinde aracı olanlar çin otopark hizmetinden yararlanabilir veya ücretsiz müşteri servisi imkanından faydalanabilirsiniz. Sizler için sitemizde ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergah bilgilerini de paylaştık. Ve yararlı olacağından eminiz… Hepinize güzel ve keyif dolu bir sinema filmi için şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

İletişim Bilgileri
Erzurum Cinemaximum (Erzurum AVM)
 Erzurum A.V.M. Yavuz Sultan Selim Bul. Solakzade Camii yanı No:43 Yenişehir/Erzurum
 0(442) 316-6363
Gösterimdeki Filmler(0)