Erzincan E-Sin

Adres: Ermerkez Avm. Kat:2 No:39 Erzincan
Telefon: 4462121822
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Erzincan E-Sin

 Ermerkez Avm. Kat:2 No:39 Erzincan

 0(446) 212-1822

Erzincan Ermerkez Avm içinde yer alan E-Sin Sinema Salonları teknolojinin en son olanaklarından elinden geldiğince faydalanmaya çalışan bir işletmedir. Ermerkez AVM E-Sin Sinema 2 farklı salonuyla kendine özgün tarzını yansıtmaya gayret gösteriyor. Kullandığı sinema perdeleri, kusursuz ses kalitesi ve sistemi, hiç bir yerden perde görüşünü engellemeyen oturma düzeni ve rahat, geniş konforlu koltukları ile siz sinemaseverlere unutulmaz güzellikte bir sinema deneyimi yaşatma hedefindedir.

Sinemayı daimi bir mutluluk anına dönüştürmeye çalışan Ermerkez AVM E-Sin Sinema Salonları, salonları için uyguladığı iç mimarisinde ki etkileyici tarzı, rahatlıktan öteye geçmek isteyen bir konfor anlayışıyla hazırladıkları geniş sinema koltuklarıyla, olabildiğince havadar ve rahat ara dinlenme alanlarındaki kafeteryası ile ziyaretçilerini kendine sevdirmeyi gerçekten başarıyor. E-Sin sinemaları 2 salonu, geniş alanıyla maksimum sinema konforuna inanarak çıktığı bu yolda Ermerkez Avm de siz sinemaseverlerle bir araya gelmeyi başarıyor.

Ermerkez AVM Sinema vizyondakiler ve Ermerkez AVM Sinema Seansları üzerine en etraflıca ve sürekli güncellediğimiz bilgilere Erzincan Ermerkez Alışveriş ve Yaşam Merkezi E-Sin Sinemaları özel sayfamızdan ulaşıp araştırmanızı detaylandırabilirsiniz. Sizlere hazırladığımız bu özel sayfamızın içerisinde salonun film saatlerinden, en güncel vizyon film bilgilerine, salon bilgilerine ve iletişim bilgilerine kadar her detay içeren bilgiye ulaşabilirsiniz. Ermerkez Avm sinema seansları haftanın yedi (7) günü en erken senasına 11:30 `da başlayıp en geç seansını da şimdilik 20:30 seansı ile sona erdiriyor.

Ermerkez E-Sin sinema bilet bilgileri, bilet alma işlemleribilet fiyatları ve bilet ön rezervasyon gibi satın alma işlemleri için salonun müşteri iletişim hattı olan (446) 2121825 numaralı telefona yanıt veren müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Erkezkez E-Sin sinema telefon ile müşteri hizmeti haftanın 7 günü çalışma saatleri içinde size ilgili kişiler tarafından veriliyor.

Salona ulaşım konusunda iletişim - ulaşım sayfamızda detaylı bilgi veriyoruz. İncelemenizde yarar olacağını bilmenizi isteriz. Bu alışveriş merkezine ister kendi aracınız, ister toplu taşıma araçları ya da ücretsiz müşteri servisi imkanından yararlanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlar için yine sitemiz üzerinden bilgileri alarak sinema salonuna rahatlıkla ulaşıp harika bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Erzincan E-Sin
 Ermerkez Avm. Kat:2 No:39 Erzincan
 0(446) 212-1822
Gösterimdeki Filmler(0)