Elazığ Saray

Adres: Hulusi Sayın Cad. Akgün A.V.M. Kat:1 Elazığ
Telefon: 4242477755
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Elazığ Saray

 Hulusi Sayın Cad. Akgün A.V.M. Kat:1 Elazığ

 0(424) 247-7755

Yenilikçi ve çağdaş mimarisi, kaliteden ödün vermeyen bir alışveriş deneyimiyle Elazığ Akgün Avm sizlerle bir araya geliyor. Nitelikli ürünleriyle birbirinden seçkin mağazalarından alışveriş olanağı ile hizmet veren Elazığ Akgün Avm içerisinde yer alan Saray Sinemaları bölgede yaşayan tüm bireylerin sinema ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Her biri ferahlığı ile ön planda modern 5 salonu ile Saray Sinema bütün sinemaseverlere güncel ve vizyonda ki filmleri izletmeye çalışıyor. 5 farklı salonunda izleyicilerine her filmi üstün kalite ve hizmet anlayışı ile perdeliyor. Hafta içi her gün ve hafta sonu dahil saat 11:15 ile başladığı sinema seanslarına en geç 21:15 seansları ile sizleri karşılıyor.

Alışveriş merkezinde yer alan sinemanın işletme yönetimi Saray Sinemaları tarafından yapılıyor. Toplam 5 salonlu sinema  Akgün Avm Saray Sinema adıyla son teknolojiden nasibini almış ve son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahiptir. Elazığ ilimizin gözdesi olan Akgün Alışveriş Merkezi Saray Sinemaları 2D ve3D geniş ve yüksek görüntü kaliteli perdeleriyle kendine hayran bırakırken, son teknoloji ses sistemleri ve rahat geniş koltukları ile sizin gibi sinemaseverler tarafından büyük takdir topluyor. Ve salonun her köşesinden eşit kalitede görüntü ve ses alabilmeyi sağlıyor. Bu ve bunun gibi bir çok sebepten dolayı Elazığ çevre halkının sevgisini kazanmış ve sıklıkla ziyaret edilen bir mekandır.

Akgün Avm Saray Sinema saatleri, sürekli olarak güncellenen aktüel film seansları, film ve salon bilgileri ilebilet fiyatları gibi sorularınız için (424) 2477755 sinema iletişim hattını arayıp yardım alabilirsiniz. Tabi ki çalışma saatleri içerisinde yardım alabileceğiniz bu telefon numarasından bilet alma işlemleri, bilet rezervasyon işlemleriniz için de en doğru bilgiyi yine salonun bu iletişim hattını kullanarak edinebilirsiniz. Ve dilerseniz ön rezervasyon süresini de sorup programınızı şekillendirebilirsiniz.

Arzu ederseniz Elazığ Akgün Alışveriş ve Yaşam Merkezi Saray Sinemaları özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Elazığ Akgün Avm Saray Sinema Salonlarına ulaşım da oldukça kolay ve rahat olacaktır. Çünkü tüm alışveriş merkezlerindeki gibi salona kendi aracınız, toplu taşıma araçları ya da Akgün AVM ücretsiz müşteri servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Araı olan ziyaretçiler için otopark hizmeti oldukça faydalı olacaktır. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgilere web sitemizde etraflıca yer alıyor. Tüm bu detay dolu bilgilere sitemiz ayrıcalığı ile ulaşabilir ve faydalanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Elazığ Saray
 Hulusi Sayın Cad. Akgün A.V.M. Kat:1 Elazığ
 0(424) 247-7755
Gösterimdeki Filmler(0)