Elazığ Cineworld 23

Adres:

Malatya Yolu Cad. Park 23 AVM Elazığ

Telefon: 4245020516
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Elazığ Cineworld 23

 Malatya Yolu Cad. Park 23 AVM Elazığ

Park 23 AVM tüm Elazığ halkının sıklıkla ve severek ziyaret ettikleri bir alışveriş merkezidir. CineworldSalonları kullandığı başarılı teknolojisi ve dünya standartlarında sinema salonlarını siz sinemaseverler için cömertçe kullanıyor. Sinema anlayışınıza yeni nesil bir boyut kazandıran alışveriş merkezi 6 salonuyla sizinle bir araya geliyor. Park 23 Avm ve Cineworld sinema salonu ortaklığı size doğru bir iş prensibiyle hizmet etmesi sizin sürekli ziyaretçisi olmanızın en güzel örneği oluyor. Cineworld Sinema SalonlarıElazığ Park 23 AVM içinde ve Malatya yolu üzerinde yer almaktadır.

Ferah sinema salonlarıyla, en son sistem ses ve görüntü niteliği en yüksek sinema perdeleriyle, huzur dolu koltuklarıyla, film aralarında ki ara dinlenme alanlarının özel tasarımıyla Elazığ Cineworld Sinema tüm sinemaseverlere huzurlu bir sinema deneyimi yaşatacağını temin ediyor. Özellikle 2D 3D sinema filmikonusunda kullandığı teknolojisi ile en gerçekçi film sahnelerinde tüm dikkatinizi ekrana vereceğinizi belli eden bir teknolojik sisteme sahip.

Elazığ ilimizin halkı tarafından çok fazla ziyaret edildiği için tabi ki sinema salonlarına da rağbet oldukça yüksek. Bu ziyaretlerin büyük bir kısmı hafta sonu daha da artıyor. Mevcut 6 sinema salonuyla Cineworld, zamanınızı boşuna harcamayacağınız için güzel saatler yaşamanızı sağlıyor. Salonda en güncel vizyon filmlerini bulabileceğiniz gibi Elazığ Park 23 Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cineworld Sinemaları haftanın7 günü sabah 11:15 ile 21:15 arasında yayınladığı sinema seanslarını sizlerle buluşturuyor. Elazığ Park 23 AVM sinema seansları konusunda sürekli güncellenen bilgilere, Elazığ Park 23 Avm Sinema bilet bilgileri, bilet fiyatları vebilet rezerviniz için ön rezervasyon işlemlerine dair salona ulaşmanızda (424) 502 05 16 numaralı telefonu yanıtlayan müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır. Park 23 Avm Cineworld Sinema telefon hattı tüm sinema ile ilgili sorularınıza çalışma saatleri içerisinde yanıt vermeye gayret gösteriyor. Hafta içi veya hafta sonu, 7 gün boyunca sizi yanıtlayacaklardır. Ayrıca bu iletişim numarası üzerinden sinema bileti fiyatı sorusuna da yanıt alabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Arzu ederseniz Elazığ Park 23 Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cineworld Sinemaları özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sinema ulaşım konusunda da oldukça rahat ve kolay bir konumda olduğunu merkeze misafir olduğunuzda daha net anlayacaksınız. Sinema salonuna isterseniz toplu taşıma araçlarını kullanabileceğiniz gibi, kendi aracınız ya da ücretsiz müşteri servisi ile rahatlıkla ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Web sitemizde bu anlamda da tüm ulaşım – iletişim bilgilerini daima sizlerle paylaşıyor olacağız.

İletişim Bilgileri
Elazığ Cineworld 23
 Malatya Yolu Cad. Park 23 AVM Elazığ
Gösterimdeki Filmler(0)