Diyarbakır Ninova Park Prestige

Adres:

Ninova Park AVM Selahattin Eyyübi Mah. Şanlıurfa Yolu Üzeri 1.km Bağlar/Diyarbakır

Telefon: 4122901155
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Diyarbakır Ninova Park Prestige

 Ninova Park AVM Selahattin Eyyübi Mah. Şanlıurfa Yolu Üzeri 1.km Bağlar/Diyarbakır

 0(412) 290-1155

Bağlar başta olmak üzere Diyarbakır ve bölgesinin yoğun olarak ziyaret ettiği içinde Ninova Park AVM 8 sinema salonu ile Prestige Sinemalarına emanet. Diyarbakırın tartışmasız güzelliğine öncü olan Bağlar,alışveriş merkezi anlayışına yeni bir soluk getiren Ninova Park Avm ile sizleri doyuncaya kadar sinemayla bir araya getiriyor. Alışveriş merkezi olarak zengin marka çeşidini bir araya getirirken etkinlik anlamında da sinema salonuyla adeta kendini tamamlıyor. Prestige Sinemaları markasıyla iş birlikteliği yapıp emanet ettiği bu profesyonel sinema salonları, tüm halkın en çok ziyaret ettiği bir mekan olarak adeta emsal niteliğinde değer görüyor.

Günün ilk sinema seansını 11:00 ‘da açan Ninova Park Avm Prestige Sinemaları, en geç seans olarak da şimdilik 21:30 seansı ile gününü sonlandırıyor. Avm ve sinema işletmesi olarak sundukları bu düzenli aralıklarla sinema seansları ile büyük ilgi görüyorlar.

Ninova Park AVM sinema salonları vizyonda ki en güncel filmleri ziyaretçilerine vizyon tarihi ile aynı anda sunuyor ve hatta bazı filmlerde vizyon önceliği bile sağlıyor. Rahat, ultra konforlu ve modern dizayn edilmiş salonları ile hizmet veren sinema, Diyarbakır şehrimizi güzelleştiren ve bölgede yaşayan halkın ihtiyaçlarını karşılamakta birebir bir merkezdir.

Ninova Park Avm sinema Bağlar halkı tarafından en geç seans saatleri ile de tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezinin kapanış saati 22.00 olması son matine için bilet almanıza engel değildir. Gönül rahatlığı ile biletinizi alıp filminizi izleyebilir ve film sonrası salondan ayrılabilirsiniz. Bu salonda ayrıca sevdiğiniz biri ile birlikte çift kişilik koltuk keyfi de sürebilirsiniz. Tüm koltuklar geniş ve rahat, en son sistem sinema koltuklarıdır. Yine sinema perdeleri buna eşdeğer kalitede, ses sitemleri ve görüntü sistemleri en son teknoloji ile üretilmiş olmanın hakkıyla hizmet vermektedir.

Sitemizde Diyarbakır Ninova Park AVM Sinema Salonu`na ait en güncel film bilgilerine yer veriyoruz. Bunun yanı sıra, sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine, sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemizde yer almaktadır. Sizde bu salon ve tüm sinema salonları hakkında en güncel bilgilere, iletişim ve ulaşım bilgilerine bulunduğunuz her ortamda ister cepten ve tabletten, ister bilgisayarınızdan bir tıkla alışveriş rehberiniz olan web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ninova Park Avm Prestige sinema salonları  alışveriş merkezi içinde 4. katta yer almaktadır. Salona (0412) 2901155 numaralı telefondan ulaşabilir tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Ve isterseniz, bilet rezervasyonu ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak için, Diyarbakır Ninova Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Prestige Sinemaları özel sayfamızı ziyaret edip tüm buradaki bilgilerin detaylarını inceleyebilirsiniz. Ninova Park Alışveriş Merkezi Prestige sinema  ulaşım konusunda da kolay bir lokasyondadır. Bölgeye isterseniz kendi aracınızla veya isterseniz toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler.

İletişim Bilgileri
Diyarbakır Ninova Park Prestige
 Ninova Park AVM Selahattin Eyyübi Mah. Şanlıurfa Yolu Üzeri 1.km Bağlar/Diyarbakır
 0(412) 290-1155
Gösterimdeki Filmler(0)