Diyarbakır Cinemaximum (Forum Diyarbakır)

Adres:

Fabrika Mahallesi Elazığ Cad. Forum Diyarbakır AVM Yenişehir/Diyarbakır

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Diyarbakır Cinemaximum (Forum Diyarbakır)

 Fabrika Mahallesi Elazığ Cad. Forum Diyarbakır AVM Yenişehir/Diyarbakır

Forum Diyarbakır AVM içerisinde bulunan Cinemaximum Sinemaları toplam 9 salonuyla bölgenin en büyük sinema salonudur. Yüksek kapasitesiyle siz sinemasever izleyicisini özenle ağırlıyor. Her teknik özelliği ile ne kadar mükemmel bir sinema salonu olduğunu sizlere film bitiminde ispatlayan Forum Diyarbakır Avm Cinemaximum Sinema salonu vizyon da yer alan filmleriyle sürekli ziyaretinizin sebebi oluyor. Forum Diyarbakır Avm Cinemaximum Sinema Salonları farkıyla bir araya geldiğiniz sinema salonları, haftanın 7 günü ziyaretinize açıktır.  Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin sinema hakkınızı bu salonları tercih ederek yapabilirsiniz. Diyarbakır Yenişehir ilçesinde yer alan Forum Diyarbakır AVM Sinema en erken seans olarak ilk filmini 11:00 de izleyicisi ile buluştururken en geç seansını ise 22:00 da izleyiciyle buluşturup gününü sonlandırıyor. Her gün film yayını yapan salon, sinema seanslarında düzenlemiş olduğu rutin periyodu ile neredeyse aralıksız film yayını yapıyor.

Yenişehir bölge halkının ilgisini hiç esirgemeden gösterdiği bir sinema salonu olan Cinemaximum Sinema,sinema bileti fiyatları, Diyarbakır Forum Avm sinema bilet alma işlemleri ve sinema bileti ön rezervasyonişlemlerinize ilişkin 0850 220 09 67 telefon numarasından müşteri temsilcisi desteği ile yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Bu telefondan bilgi alırken arzu ederseniz bilet rezerv dediğimiz ön rezervasyon şansınızın da olup olmadığını öğrenebilir, varsa bu hizmetten de faydalanabilirsiniz.

Evinizdeki rahatlığı aratmayacak üstün kalitede rahat ve geniş koltuklarıyla, muhteşem görüntü kalitesiyle hazırlanmış yüksek performans da ki sinema perdeleriyle, son teknolojinin tüm olanaklarıyla döşenmiş ses sistemleri siz dahil tüm sinemaseverlerin kalbini çalıyor.  Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi Sinema seanslarına ve salonlarda yayınlanan film bilgilerine sitemizden istediğiniz an en güncel haliyle ulaşabilirsiniz ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulmak için detaylıca inceleyebilirsiniz.

Forum Diyarbakır AVM Cinemaximum Sinemaları ulaşım anlamında sizin için oldukça kolay ve rahat bir lokasyonda olduğunu belirtmeden geçmeyelim… Özellikle Avm çevresinde ikamet ediyorsanız oldukça şanslısınız. Ama bölgeye mesafeniz var ise toplu taşıma araçlarından faydalanarak Forum Diyarbakır Avmziyaretinizi gerçekleştirebiliriniz. İsterseniz kendi aracınız ile de ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu tercihinizde Avm hizmetleri içerisinde yer alan Forum Diyarbakır Avm Otopark hizmetini de kullanabilirsiniz.Sinema salonuna ulaşım konusuna ilişin sitemizde sizin için hazırladığımız iletişim - ulaşım bölümünden detaylı bilgileri sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Diyarbakır Cinemaximum (Forum Diyarbakır)
 Fabrika Mahallesi Elazığ Cad. Forum Diyarbakır AVM Yenişehir/Diyarbakır
Gösterimdeki Filmler(0)