Diyarbakır Cinemaximum (Ceylan)

Adres:

Peyas Mah. Urfa yolu üzeri Ceylan Karavil Park AVM No:130 Kayapınar/Diyarbakır

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Diyarbakır Cinemaximum (Ceylan)

 Peyas Mah. Urfa yolu üzeri Ceylan Karavil Park AVM No:130 Kayapınar/Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar ‘da Ceylan Karavil Park AVM dijital teknolojiyi ultra konforla buluşturan Cinemaximum sinemaları ile siz sinemaseverlerin huzurlarında. Salona ulaşırken yürüyeceğiniz ara yolların tasarımından, salonlarının yüksek tavanlarına kadar tüm her şeyi göz önünde bulundurup kusursuzca yerine getiren Ceylan Karavil Park Avm Cinemaximum ile tüm konuklarının büyük ölçüde beğenisini kazanıyor. Kayapınar ’da bulunan alışveriş merkezi içerisindeki Cinemaximum Sinemaları ile zamanınızı daha da kıymetli bir hale getirebilirsiniz. Şıklığıyla dizayn ettiği salonlarını modern mimarisiyle daha sükseli bir sinema salonu ortamı sağlıyor. Sinema koltuklarıyla rahatlığı ön planda tutan Cinemaximum Sinemaları salon içi dizaynındaki kullandığı renklerin baskınlığıyla, son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile sizi alışveriş merkezigezintinizden daha çok sinema ziyaretinde bulunmanıza neden oluyor.Her nesildenziyaretçisinin büyük ilgisini gören sinema salonu, bölge halkının da dışına çıkıp, Diyarbakır şehrimizin çeşitli ilçelerinden ziyaretçilerini kabul ediyor.

Diyarbakır Ceylan Karavil Park Avm Sinema Salonları, gün içerisinde yapacağınız alışverişin ardından hem film izlemek hem de sizi dinlendiren koltuklarıyla enerjinizi yeniden kazanmanızda büyük rol oynayacaktır. Elbette salonlarının ferah olmasının da katkısı oldukça büyük…

Ceylan Karavil Park AVM Sinema hakkında tüm bilgilere web sitemizde siz okurlarımız için sürekli güncelliyor ve yer veriyoruz. Aynı zamanda Ceylan Karavil Park Avm sinema seanslarısinema saatleri ve en güncel haliyle alakalı haberleri, vizyon film bilgilerini sitemiz içerisinden okuyup inceleyebilirsiniz. Salon da yer alan vevizyon da ki tüm filmlerin seanslarına, salon kampanyaları ile duyurularına dair her şeye sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ceylan Karavil Park Avm sinema bilet bilgileri, isterseniz bilet alma ve bilet işlemleribilet rezervinize dair ön rezervasyon yapmak için Ceylan Karavil Park Avm sinema salonu iletişim ve ulaşım bilgileri için her zaman anlık olarak güncellenen bu bilgilere son haliyle sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son sistem Dolby Digital Ses sistemleri teknolojisi ve görüntü teknolojileriyle döşenen salonlarında duyduklarınızı ve gördüklerinizi gerçek zannedeceksiniz. Alışveriş merkezinin içerisinde sinema katında yer alan Cinemaximum Sinemaları ile siz de bunu deneyimi yaşamak isterseniz. Diyarbakır Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi sinema salonları iletişim numarası olan 0412 502 11 61 arayarak aklınızdaki tüm soruları gitmeden önce müşteri temsilcisiyle paylaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisinden sinema biletlerine dair bilgi alabilirsiniz. Bilet fiyatları ve bilet rezervasyon için bu iletişim numarasını çalışma saatleri içerisinde arayıp yardımcı olmalarını istediğinde size mutlaka yardımcı olacaklarını bilmenizi isteriz. 

Diyarbakır Ceylan Karavil Park Avm ‘ye ister toplu taşıma ile isterseniz de kendi aracınız ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Son olarak, hem doya doya alışveriş yapmak hem de güzel bir vizyon filmi ile küçük bir sinema molası vermek için haydi sizde Ceylan Karavil Park Cinemaximum salonlarına.

İletişim Bilgileri
Diyarbakır Cinemaximum (Ceylan)
 Peyas Mah. Urfa yolu üzeri Ceylan Karavil Park AVM No:130 Kayapınar/Diyarbakır
Gösterimdeki Filmler(0)