Diyarbakır Cine Movie

Adres:

Emek Cad. (Şanlıurfa yolu) 1. Km Mega Center AVM K:1 Diyarbakır

Telefon: 4122525236
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Diyarbakır Cinemall

 Emek Cad. Mega Center AVM K:1 Diyarbakır

 0(412) 252-5235

Mega Center Alışveriş ve Yaşam MerkeziDiyarbakır ilimiz ve ilimiz içerisindeki çevre ilçelerin yoğunlukla ziyaret ettikleri bir merkezdir. İçerisinde yer alan sinema salonlarıyla Cinemall Sinemaları yeterli kapasitesiyle izleyici Avm genelinde en popüler mekandır. Bölgenin gösterdiği rağbet sayesinde Mega Center Avm Cinemall Sinemaları kısa sürede çoktan kendini vazgeçilmez kıldı bile…

Ulaşımınızı en kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeniz için var olan tüm ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Diyarbakır ‘ın göz bebeği, Mega Center Avm ‘nin yükselen değeri Cinemall benzersiz bir hizmet anlayışıyla sizlerin karşısına çıkmaya çalışıyor. Siz sinemasever konuklarına 7 gün boyunca misafirperverlik yapan Mega Center Avm, içerisinde yer alan sinema perdesini sizlere en yüksek kalite ile açıyor.

Dolby Atmos ses sistemine sahip salonlarıyla kulaklarınızla duyduğunuz seslerin gerçekliğine inanamayacaksınız. Şık sinema perdeleri, genişliğiyle sizi rahat ettiren koltukları ile Diyarbakır Mega CenterAlışveriş Merkezi bölgede ki halkın yoğun ve de güzel ilgisinden dolayı sinema keyfi vazgeçilmez hale gelirken, genç ve yaşlı derken her yaştan ve her statüden bireyin ziyaret ettiği bir yer haline geliyor. Mega Center Cinemall, markasına yakışır stiliyle, özel salon içi mimarisi, film aralarındaki ara dinlenme alanı ve kafeteryasıyla, yiyecek ve içecek seçeneklerinde ki zengin tercihleri ile size tam da beklediğiniz hizmeti veriyor.

Daima en güncel vizyon filmlerini ‘’Vizyondaki Filmler’’ adı altında sinema salonu izleyicisi ile buluşturmayı başarıyor. Bazı vizyon filmlerinin ilk ön gösterimine izleme imkanı sağlayan Cinemall sinemaları, haftanın yedi (7) günü neredeyse tüm gün düzenli bir periyot da sinema seansı düzenliyor. Diyarbakır Mega Center Avm,sinema seansları günün tüm saatlerini sinemayla doldurup her saatinizde siz sinemaseverleri tercihine bağlı olarak mutlu etmeye çalışıyor.

Mega Center Avm Cinemall sinema salonuna (412) 2525235 numaralı telefondan müşteri temsilcisi aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Diyarbakır Mega Center Avm Cinemall sinema bilet fiyatları, bilet alma işlemleri, varsa bilet rezerviniz için ön rezervasyon bilgilerine ilişkin sitemizden araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber ulaşım bilgilerini web sitemizden edinebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Diyarbakır Cinemall
 Emek Cad. Mega Center AVM K:1 Diyarbakır
 0(412) 252-5235
Gösterimdeki Filmler(0)