Çanakkale Cinemaximum (Carrefour)

Adres:

Atatürk Cad. Hüseyin Avni Baksi Sok. Carrefour AVM AFM Sineması Çanakkale

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Çanakkale Cinemaximum (Carrefour)

 Atatürk Cad. Hüseyin Avni Baksi Sok. Carrefour AVM AFM Sineması Çanakkale

 0(286) 214-1066

Çanakkale bölgesinin yoğunlukla ziyaret ettiği Carrefour AVM içerisinde bulunan Carrefour Avm Cinemaximum Sinema Salonlarıyla tüm halk tarafından oldukça beğeniliyor. 6 sinema salonu ve düzenli sinema seanslarıyla hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin sürekli yoğunluk yaşıyor.  Çanakkale Carrefour Cinemaximum hafta sonları dahil 7 gün boyunca gününüzü daha kaliteli ve daha etkin geçirmenizi sağlıyor.

Çanakkale Carrefour AVM sinema salonları vizyon da ki tüm güncel filmleri konuklarına izletme şansını sunmaya gayret ediyor. Filmleri vizyon tarihi ile aynı anda sunuyor olması tüm sinemaseverlerin sinema salonlarını daha çok tercih etmesinde etken bir rol oynadığının altını çizen Cinemaximum Sinemaları, prensip olarak ülkemizde salon işletmeciliği yaptığı her sinema salonuna vizyon da yer alan filmleri izleyicisi ile buluşturmaya çalışıyor. Rahatlık ve konforu bir arada sunduğu salon mimarisiyle hizmet veren sinemaCinemaximum kendine has dizaynı ve renkleriyle mükemmelliğini takdirlerinizle sağlamayı başarıyor.

Carrefour Avm Cinemaximum sinema Çanakkale de bulunan ve çevre ilçeler tarafından sıklıkla tercih edilebilen bir salon konumundadır. Alışveriş Merkezi kapanış saati 22.00 dir fakat film bitimiyle Avm çıkış saatinin dışında olsanız dahi salondan kolayca çıkışınızı sağlayabilirsiniz. Zaten ülkemizde konumlandırılmış tüm alışveriş merkezi işletmesi mağazalar kapansa dahi sinema seanslarını bağımsız tutmaktadır. Günün ilk seansını 11:00 ‘da yapan sinema salonu, en geç seans olarak da 21:45 seansıyla gününü sonlandırmaktadır.

Bu salonlarda isterseniz çift kişilik koltuk tercihinizle keyfinizi ikiye katlayabilir ya da bir yakınınızla paylaşabilirsiniz. Tüm koltuklar geniş ve rahat en son sistem sinema koltukları olması zaten keyfinizi ikiye katlayacağınızı sonuna dek garanti ediyor. Sinema perdelerinde seçmiş olduğu üstün kalite, en iyi ses sitemleri ile en yeni görüntü sistemlerinin sunduğu üstün teknolojik alt yapısıyla siz sinemasever misafirlerini karşılıyor.

Ses sistemin de Dolby Digital performansıyla karşınıza çıkarken, yine eşsiz sinema perdeleri sayesinde duyduğunuz her sesi ve görüntüyü gerçekten ayırt edemeyeceksiniz.Çanakkale halkının yoğun ilgisi ve beğenisini kazanmış olmasını bu yüzden hiç yadırgamıyoruz. Çanakkale Carrefour Avm Cinemaximum, özeniyle sizi kendine müptela edeceğinden kuşkunuz olmasın.

Sitemizde Çanakkale Carrefour AVM Cinemaximum Sinema Salonları`na dair en güncel film bilgilerine,sinema seanslarına, bilet fiyatlarına ve bilet alma yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Aynı zaman da sinema salonunun haber ve duyuruları ile kampanyaları da yine sitemiz üzerinden araştırmanıza açıktır.

Çanakkale Carrefour alışveriş merkezi içinde sinema katında yer alan Cinemaximum Sinema Salonlarına (286) 2141066 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, sinema seanslarıbilet fiyatlarıbilet alma ve varsa bilet rezerv işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve ulaşım bilgisi alabilirsiniz. Veya sitemiz içerisinden sizin için hazırladığımız ulaşım bilgilerinin de dahil olduğu her şeyi okuyup inceleyebilirsiniz.

Çanakkale Carrefour Avm ‘ye kendi aracınızla gidebilir veya toplu taşıma araçlarıyla bölgeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Carrefour Avm Cinemaximum Sinemalarına ücretsiz müşteri servisi ile de ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ücretsiz müşteri servisi saat ve güzergahlarını da yine sitemizden elde edebilir ve faydalanmak isteyen yakınlarınıza bilgi verebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Çanakkale Cinemaximum (Carrefour)
 Atatürk Cad. Hüseyin Avni Baksi Sok. Carrefour AVM AFM Sineması Çanakkale
 0(286) 214-1066
Gösterimdeki Filmler(0)