Çanakkale Cinemaximum (17 Burda)

Adres:

Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 207 Çanakkale

Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Çanakkale Cinemaximum (17 Burda)

 Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 207 Çanakkale

Çanakkale merkez de inşa edilmiş olan 17 Burda Avm siz misafirlerinizi karşılıyor. 17 Burda Avm sinemahizmetini tüm sinemaseverlere Cinemaximum markasıyla ağırlıyor. Hizmete açılan "Çanakkale 17 Burda Avm Cinemaximum Sinemaları" genişliği, şıklığı ve yüksek konfor performansı ile bütün sinemaseverleri inanılmaz mutlu ediyor. Seçkin kavramına yakışır nitelikte hazırlanan sinema salonları, keyif içinde vaktinizi geçirebileceğiniz ara dinlenme alanlarıyla ve her salonuyla sizin beğeninizi kazanıyor. Tadına doyamayacağınızpopcorn patlamış mısırı ve alternatif yiyecek içecek çeşitleriyle hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca film aralarında misafir olabileceğiniz kafeteryasıyla zamanınızı daha değerli kılabilirsiniz.

17 Burda Avm Cinemaximum sinema, ses sisteminde kullandığı Dolby Digital Atmos teknolojisi ile üretilmişses sistemlerini kullanıyor. Cinemaximum sinema salonu koltuk keyfini evinizdeki kadar büyük bir rahatlığa dönüştürmeyi sizin için başardığınıysa koltuklarına oturduğunuzda anlayacaksınız.  Sunduğu rahatlıkla yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz. Çanakkale 17 Burda Avm Cinemaximum sinema koltukları ile rahat ve konfor dolu bir sinema keyfi yapacağınızdan asla şüphe duymamalısınız. Bütün Cinemaximum salonlarında olduğu gibi burada da çift kişilik koltuk tercihiyle size ekstra hizmet sunan Cinemaximum Sinemaları, rahatlığınızı daha da katlamanız için tüm imkanları sunmuş. Elbette ki tüm amacı en doğru sinema salonu markası olduğunun fark edilmesi yönünde. Salon mimarisinde kullandıkları muazzam renk tercihi ve ekstrem özellikleriyle de ön plana çıkan sinema, siz sinemaseverleri muhteşemden de öte bir atmosferin içine alıyor. Bu muhteşem atmosferi salon içerisine girip koltuklarınıza rahatça yerleştiğinizde ‘’Film Başlıyor!’’ anonsu ile bizzat net bir şekilde hissedeceksiniz. 2D ve 3D film özellikleriyle Cinemaximum adeta ayrıcalıklı olduğunuzu garanti ediyor. 17 Burda Avm Cinemaximum Sinema 8 salonuyla siz konuklarını misafirperver yaklaşımıyla kusursuzca ağırlamayı başarıyor.

17 Burda Alışveriş Merkezi Cinemaximum ile ilgili bütün duyuru ve haberleri sizin için sitemizde her zaman yayınlıyoruz. Sitemizden dilediğiniz zaman tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Çanakkale ilimizde yer alan 17 Burda Avm Sinema seansları en erken 11:00 ‘da açılıyor ve en son 23:30 seansı ile gününü sonlandırıyor. Bütün bu bilgileri dahil ettiğimiz web sitemizden ayrıca salonda yayınlananvizyon filmlerine ve seanslarına ulaşabilirsiniz. 17 Burda Avm sinema biletleri konusunda aktif olarak güncellediğimiz bilgilere, bilet fiyatlarına ve bilet alma işlemlerine ilişkin her detaya sinema sayfamızdan bakabilirsiniz. 

Sinema salonu veya Avm ‘ye ulaşım konusunda hiç zorluk çekmeyeceğinizi söylemek isteriz. Zira alışveriş merkezine isterseniz kendi aracınızla gidebilir, veya toplu taşıma araçlarından faydalanıp ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz,  alışveriş merkezinin ücretsiz müşteri servisi imkanını kullanabilirsiniz. Ulaşım ve iletişim konusunda detaylı bilgi verdiğimiz iletişim sayfamızdan ücretsiz müşteri servis saatleri ile güzergahlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Çanakkale Cinemaximum (17 Burda)
 Barbaros Mah. Atatürk Cad. No: 207 Çanakkale
Gösterimdeki Filmler(0)