Bursa Setbaşı Prestige

Adres:

Selçuk Hatun Mah. Ünlü Cad. No:31 Setbaşı Heykel/Bursa

Telefon: 2242249939
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Setbaşı Pretige Sinema

Geçmişten günümüze kalmış en keyifli anlara sahne olan kültür objelerinden bir tanesi sinemadır, özellikle açık hava sinemalarının insanlar üzerinde bıraktığı etkidir. Sanatsal anlamda baktığımızda da bizleri geliştiren, gerçekten evlere keyif katan, kişisel gelişime kattığı katkının yanı sıra ülkenin kalkınmasına dahi fayda da bulunan sinema sektörü, her anlamda gelişmişlik göstergesidir. Senaryoyu yazan yazardan filmi çeken yönetmene, başrolde oynayan oyunculardan yan rollerde oynayıp oyunculuğun hakkını veren herkesin filme olan katkısı paha biçilemezdir. Bu gibi değerler de bir araya geldiğinde gerçekten kaliteli yapımlar, keyifli dakikalar geçirilecek özel filmler ortaya konmaktadır. Ortaya konan bu işler de tabi ki bir yerlerde halka, insanlara ulaştırılıyor. Bu ulaşım araçları da “Sinema Salonları”dır.

 

Artık gelişen teknolojik alt yapılar sayesinde ve montajlama teknolojisinin gelişmesiyle birlikte inanılması güç sahneler çekilmektedir. Büyük oyunculuklarla buluşan böylesine büyük sahneler, izleyiciyi de içine çekerek bambaşka dünyalara bizleri davet eder. Teknolojik gelişmişlikle özel ses sistemlerine sahip olan, konforlu koltuklarıyla rahat etmenizi sağlayan sinema salonları, neredeyse her mahalleye ulaşım kolaylığı sağlayabilecek şekilde konumlanmıştır. Yani, artık insanların sinema izlememek için ürettiği birçok bahane ortadan kalkmış olmaktadır.

 

Hafta sonları için arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğinizde, hafta içlerinde iş yorgunluğunu atmak istediğinizde sizleri gerçekten bambaşka dünyalara davet edip ruhunuzu dinlendirecek olan sinema filmleri,  her gün her seansta sizlere özel duygular yaşatabilecek özel emek ürünleridir.

 

Gelişen teknolojinin de katkısıyla artık herkes evinin yakınında bir şekilde istediği an sinemaya ulaşabilmektedir. Bu anlamda tabi ki gelişmişliğin timsali haline gelen İstanbul başı çekmektedir. Hemen hemen herkese yakın bir tane sinema salonu barındıran bu şehir, özel anlara tanıklık eden sinema filmleri için de önemli bir alandır. Özellikle Bursa’nın gelişen bölgesi olan Setbaşı’da yer alan Prestige Salonları, sinema izlemek için biçilmiş kaftandır. Teknolojisiyle sizleri şaşırtacak, konforuyla gün boyu film izleyebileceğiniz salonlarıyla sinemaseverlerle buluşan bu yapıda, keyifli anlar geçirmeniz için gereken her şey mevcuttur. 

Gösterimdeki Filmler(0)