Bursa Kent Meydan Avşar

Adres: Kent Meydan AVM Eski Santral Garaj Mah.Kıbrıs Şehitleri Cad. No:64 Kat:2 Osmangazi/Bursa
Telefon: 2242553084
Favorilerime Ekle
Salon Hakkında

Bursa Kent Meydan Avşar

 Kent Meydan AVM Eski Santral Garaj Mah.Kıbrıs Şehitleri Cad. No:64 Kat:2 Osmangazi/Bursa

 0(224) 255-3084

Bursa Osmangazi de yer alan Kent Meydanı Avm içinde yer alan Avşar Sinema Salonları keyifli vakit geçirebileceğiniz bölgenin en uğrak ve ihtiyaca yönelik mekan olma özelliğine hakimdir. Kent Meydanı Alışveriş Merkezi`nin yalnız Osmangazi değil, tüm Bursa’nın ve birbirine yakın il merkezlerinin toplanma ve buluşma adresi olması, alışveriş yapabilme imkanı sağlıyor olmasıyla beraber sinemaseverler için de sinema olanağı sunması doğru adres tanımlamasının hakkını layıkıyla verdiğini gösteriyor.

İster film öncesi alışveriş yaparak, ister sonrasında mağazaları dolaşarak, ya da sinema salonuna ait kafeteryada kahvenizi içerken sizin için özel hazırladığımız sinema sayfamızdan film seanslarına, vizyonda ki filmlere ve bir çok bilgiye ulaşıp vaktinizi daha değerli hale getirebilirsiniz.

Kent Meydanı AVM sinema saatleribilet fiyatları, biletiniz için ön rezervasyon ve vizyondaki filmler ile alakalı bilgi için  (0224) 255 30 84 nolu Kent Meydanı sinema iletişim hattını kullanıp tüm soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sinema salonları, alışveriş merkezi içinde 2. Katta yer almaktadır. Salona ulaşım yöntemleri içerisinde, Bursa Kent Meydanı ücretsiz müşteri servisi hizmetini kullanabilirsiniz. Ya da kendi aracınız ile ulaşabilir veya toplu taşıma araçları ile de çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. İlk kez ziyaret edecek olanlar için söylemeliyiz ki, her yönüyle ulaşım açısından çok kolay bir lokasyon da olduğuna emin olabilirsiniz.

Toplamda 9 adet salondan oluşmaktadır. Sinema salonunun işletmeciliğini ise sektörünün öncüsü, duayen bir marka olan Avşar Sinemaları üstlenmektedir. Kent Meydanı AVM sinema salonları en cezbedici renklerin ahengiyle müthiş uyumlandırılıp dizayn edilmiş olup, ferah ve konforlu oluşu, ultra teknolojik alt yapısı ile oldukça dikkat çeken bir alana sahiptir. Ayrıca, vizyon filmlerini siz sinemaseverlere paylaşan Kent Meydanı Avşar Sinemaları, bulunduğu alanın ziyaretçi akınına uğrayan en popüler sinema salonuna olma niteliğine sahip bir yerdir.

Oldukça geniş ve rahat koltuklar, renklerin yoğun olarak kullanıldığı modern salon iç mimarisiyle, en son teknoloji ile çevrelenmiş ses sistemleri ve maksimum görüntü kalitesi sunan perdeleriyle sizi adeta kendine çağırıyor.  Bilet fiyatlarında uyguladığı doğru ve net fiyat politikası ile profesyonel ellerde işletilen bir sinema salonu olma hakkını sonuna kadar hak ediyor.

Kent Meydanı AVM Sinema Salonu canlılığı arayan ve doya doya sinema keyfini sonuna kadar hissetmek isteyen herkesin gidip ziyaret etmesi için birçok ulaşım seçeneği ile zenginleştirilmiştir. Örneğin ücretsiz müşteri servisi bunlardan bir tanesidir. Keza kendi aracınızla gelebilir ve bölgeye ulaşan tüm toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Bizce güzel bir sinema molası vermek için Kent Meydanı Avm Avşar Sinema Salonları sizin için doğru bir adres olabilir.

Son olarak, sizin için hazırladığımız bu web sitemizden Kent Park sinema seanslarıvizyondaki filmlere, ve tüm iletişim-ulaşım adreslerine ulaşıp bilginizi her daim burada yazan bilgilerle harmanlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Bursa Kent Meydan Avşar
 Kent Meydan AVM Eski Santral Garaj Mah.Kıbrıs Şehitleri Cad. No:64 Kat:2 Osmangazi/Bursa
 0(224) 255-3084
Gösterimdeki Filmler(0)